Kariera

 

Dołącz do nas!
Jako jedna z najszybciej i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku branży internetowej segmentu Health & Beauty, inwestująca w nieustanny rozwój pragniemy również czynnie uczestniczyć w rozwoju naszych pracowników, a także stwarzać jego możliwości potencjalnym przyszłym członkom naszego zespołu. To oni stanowią najważniejszy kapitał firmy.

Dlatego rekrutując i zapraszając Państwa do współpracy od samego początku dbamy o komfortowe warunki adaptacji, atmosferę, wszechstronne wdrożenie pracownika, profesjonalne szkolenie i materiały. Zadbamy również o ciągłe doskonalenie Państwa umiejętności, nieustanne poszerzanie praktycznej wiedzy fachowej, a także rozwój zainteresowań, dzięki czemu praca będzie nie tylko źródłem zarobków, ale przede wszystkim jedną z pasji.

W zamyśle pragniemy każdemu stworzyć nieograniczone możliwości rozwijania jego potencjału i poszerzania własnych horyzontów, wskutek czego zrobi to również cała firma.

A ponieważ każdy zamysł wprowadzamy w życie, śmiało zapraszamy Państwa do odnalezienia swojej szansy rozwoju zawodowego i osobistego właśnie w naszych szeregach.

Stanowiska do wyboru:
– Specjalista ds. sprzedaży
– Pracownik biura obsługi klienta
– Konsultant ds. wspracia i obsługi posprzedażowej

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem