Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty to miejsce wyjątkowe, którego ekskluzywne wnętrza kryją najnowocześniejsze technologie medyczne (m.in. laser diodowy Vectus i laser frakcyjny Emerge) służące odnowie naturalnego piękna oraz poprawie wyglądu kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wizyta w naszej klinice urody to niezapomniana podróż w fascynujący świat pielęgnacji ludzkiego ciała. Beauty Duty w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „obowiązek piękna” i właśnie w hołdzie temu hasłu powstała nasza klinika urody.

Q Kosmetologia

ZABIEGI TERAPEUTYCZNE I PEELINGI CHEMICZNE

W naszej Klinice oferujemy szeroką ofertę aktywnych zabiegów wykonywanych z wykorzystaniem preparatów DermaQuest.

Laboratorium DermaQuest to amerykańska profesjonalna marka gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry.

Formuły DermaQuest są kwintesencją najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej. Charakteryzują się wysoką koncentracją wyselekcjonowanych składników aktywnych, nie zawierają parabenów ani substancji zapachowych.

Autoryzowane zabiegi DermaQuest to innowacyjne zabiegi terapeutyczne i zaawansowane peelingi chemiczne tworzone przy współpracy z najlepszymi dermatologami w USA.

Każdy zabieg składa się z przynajmniej sześciu aktywnych etapów, przez co efekt terapeutyczny osiągany jest w bardzo krótkim czasie.

Przeznaczone są dla skór wymagających i nastawionych na szybkie rezultaty:
Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest
SKÓRA TŁUSTA, MIESZANA, TRĄDZIKOWA
Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
SKÓRA DOJRZAŁA ZE ZMARSZCZKAMI
Peeling Vitamin C DermaQuest
SKÓRA Z PRZEBARWIENIAMI, NACZYNKOWA, WIOTKA
Azelaic Peel DermaQuest
SKÓRA WRAŻLIWA, NACZYNKOWA
Retinol C Infusion Peel DermaQuest
SKÓRA DOJRZAŁA, Z PRZEBARWIENIAMI, NACZYNKOWA

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest
Z AHA, BHA, PROBIOTYKAMI I NIACYNAMIDEM

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
Z POCHODNĄ TOKSYNY BOTULINOWEJ [10%] I AHA [40%]

Peeling Vitamin C DermaQuest
Z KWASEM L-ASKORBINOWYM [15%], KWASEM MLEKOWYM [10%] I KWASEM FERULOWYM [1%]

Azelaic Peel DermaQuest
Z KWASEM AZELAINOWYM [10%], KWASEM KOJOWYM [5%] I BV-OSC [4%]

Retinol C Infusion Peel DermaQuest
Z RETINOLEM [4%], KWASEM L-ASKORBINOWYM [15%] I NEODERMYLEM® [1%]

ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PREPARATÓW SKINCEUTICALS

PEELING CHEMICZNY
SkinCeuticals Pigment Balancing Masque
Pigment Balancing Mask to dostosowany do potrzeb pacjenta peeling chemiczny, zalecany szczególnie na przebarwienia, by znacząco poprawić nierówny koloryt skóry uszkodzonej słońcem, przebarwienia posłoneczne.

Został stworzony w oparciu o kwasy AHA (40% kwas glikolowy i 10% kwas cytrynowy) plus 27% Witaminę C, w celu redukcji hiperpigmentacji i przyśpieszenia wymiany komórkowej.

Procedura kliniczna peelingu łączy w sobie składniki o działaniu rozjaśniającym oraz przeciwzapalnym, a także o silnym działaniu złuszczającym, pozostawiając skórę gładszą i jaśniejszą.

Korygujący zabieg przeciw oznakom starzenia
Zabieg zapobiega oznakom starzenia się skóry, a także koryguje już istniejące zmiany na skórze, takie jak: zmarszczki, nierówny koloryt, utrata jędrności. W trakcie zabiegu wykorzystane są preparaty SkinCeuticals z wysoko skoncentrowaną w witaminą C, dzięki czemu skóra jest rozjaśniona i napięta, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Dodatkowo specjalny masaż, uszczypnięcia Jacquet, poprawia mikro cyrkulację i sprzyja odżywieniu głębszych warstw skóry. Zabieg obejmuje również pielęgnację dłoni, oferując ich skórze gładkość i jedwabistość.

Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej
Zabieg intensywnie nawilża, wspomaga regeneracje skóry i odbudowuje naturalną barierę ochronną. Specjalne techniki masażu ułatwiają substancjom nawilżającym wnikanie w głąb skóry, a także łagodzą i koją odwodnioną i przesuszoną skórę.

Kwas hialuronowy i witamina B5, dostarczane skórze w trakcie zabiegu, przywracają optymalny poziom nawilżenia, odżywiają skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność.

Q Medycyna Estetyczna

TOKSYNA BOTULINOWA (BOTOX)
Wygładzanie zmarszczek twarzy i leczenie nadpotliwości
OPIS TECHNIKI
Toksyna botulinowa (botox)
Toksyna botulinowa – powoduje zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekazywanie impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe przez co mięśnie rozluźniają się i zmarszczki wygładzają się. Ten proces wykorzystano w medycynie estetycznej do profilaktyki i leczenia zmarszczek mimicznych twarzy.

Preparaty toksyny botulinowej używane w medycynie są produkowane laboratoryjnie z wyizolowanych szczepów bakterii, oczyszczane i pakowane próżniowo w ściśle odmierzonych dawkach. Botox jest bezpiecznie i skutecznie stosowany w wielu dziedzinach medycyny.

Najczęściej używane preparaty toksyny botulinowej to BOTOX (firmy Allergan) i DYSPORT (firmy Ipsen).

WSKAZANIA
Toksyna botulinowa (botox)
Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy. Toksyna botulinowa hamuje mięśnie mimiczne, czyli przyczynę gniecenia skóry i wytwarzania zmarszczek. Podawanie Botoxu jest zatem leczeniem przyczynowym i profilaktycznym.


Toksyna botulinowa jest szeroko stosowana w usuwaniu zmarszczek:

między brwiami (zmarszczki „lwie”, okolica gładzizny czoła)
poprzecznych czoła
wokół oczu (kurze łapki)
innych: powieki dolnej, wokół ust, na brodzie, szyi

ECZENIE NADPOTLIWOŚCI
Toksyna botulinowa (botox)
Nadpotliwość jest bardzo przykrą i uciążliwą dolegliwością polegającą na nadmiernym wydzielaniu potu, które przekracza potrzeby organizmu w zakresie regulacji cieplnej.

Problem ten należy rozpatrywać nie tylko w kategoriach kosmetycznych ale również społecznych i zawodowych. Dolegliwość ta nierzadko obniża jakość naszego życia oraz negatywnie wpływa na relacje międzyludzkie. Zjawisku nadpotliwości często towarzyszy nieprzyjemny zapach, który powstaje wskutek rozkładania potu przez bakterie żyjące na ludzkiej skórze.


Z zabiegu leczenia nadpotliwości toksyną botulinową powinny skorzystać osoby, u których potliwość nie jest nasilona, a którym zależy przede wszystkim na wyeliminowaniu nieprzyjemnego zapachu. Mechanizm działania toksyny botulinowej stosowanej w leczeniu nadpotliwości miejscowej (pach, dłoni, stóp) polega na blokowaniu impulsów nerwowych, które pobudzają gruczoły w skórze do produkcji potu. Toksyna powoduje zatrzymanie ich czynności i czasowe, odwracalne zahamowanie produkcji potu.

Zabieg ten jest szybki i w pełni bezpieczny, a efekt działania toksyny botulinowej utrzymuje się przeważnie 6-9 miesięcy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA
Skuteczność bez znieczulenia
W naszej klinice urody, jako pierwszej w Warszawie, wykonywany jest zabieg mezoterapii igłowej innowacyjnym urządzeniem VITAL INJECTOR 2™, stanowiącym nowoczesną alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej lub tradycyjnego pistoletu. Pięcioigłowy system iniekcji w sposób precyzyjny podaje miejscowo, komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry właściwej, a dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane wkłuciami pobudzają do samoregeneracji.

Mezoterapia iniekcyjna z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR 2™ to najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dostarczenie substancji w głąb Twojej skóry.


Urządzenie pozwala na aplikację preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz wszystkich mezokoktajli nawet w okolice oczu, bez bólu i niepożądanych śladów zabiegu (grudek i siniaczków). Ta mezoterapia XXI wieku jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o zabiegu mezoterapii igłowej VITAL INJECTOR 2™ oraz efektami jakie można dzięki niej osiągnąć.

Zapraszamy do Kliniki Beauty Duty.

Warszawa, Targówek, ulica Kondratowicza 18 lok. 411
oraz do kontaktu telefonicznego – (22)743 50 20
i mailowego – klinika@beautyduty.pl.

TECHNOLOGIA
VITAL INJECTOR 2™
Zaawansowane technologie zastosowane w VITAL INJECTOR 2™ zmieniają diametralnie dotychczasowe oblicze rewitalizacji. Jest to jedyne posiadające badania kliniczne i jedyne spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym, urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii.

VITAL INJECTOR 2™ to pięcioigłowy system iniekcji zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi dzięki możliwości wyboru typu strzykawki, dawki preparatu, głębokości penetracji igły, siły ssania oraz prędkości podawania substancji. VITAL INJECTOR 2™ gwarantuje:

wyższą skuteczność zabiegu niż w dotychczasowych metodach
precyzyjne rozmieszczenie preparatu w określonych dawkach
redukcję efektów ubocznych (brak grudek, krwiaków i siniaczków)
bezpieczeństwo i szybkość zabiegu
redukcję bólu podczas wkłucia
higieniczne warunki i komfort zabiegu

PREPARATY DO MEZOTERAPII
Dermaheal HSR to preparat przeciwzmarszczkowy do mezoterapii igłowej dający efekt odmłodzenia, regeneracji i głębokiego nawilżenia.

Zastosowany w preparacie czysty kwas hialuronowy widocznie nawilża skórę i zmniejsza pory. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek i wzmacnia elastyczność skóry poprzez przyspieszenie proliferacji komórek oraz indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej zachować optymalną równowagę.


Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry.

Produkt przeznaczony jest do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi, dekoltu, ramion i grzbietów rąk.

Dermaheal HSR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

KWAS HIALURONOWY
OPIS TECHNIKI
Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Odpowiada za wiązanie wody, przez co utrzymuje prawidłową jędrność skóry. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z upływem czasu ilość kwasu maleje. W wieku 40 lat brakuje ok. 50% potrzebnego kwasu hialuronowego, skóra traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.


Usuwanie zmarszczek polega zatem na podaniu brakującego kwasu hialuronowego do skóry w postaci wstrzyknięć.

Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, nie powoduje uczuleń. Ma postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczki, spłyca bruzdy oraz uwypukla policzki dając bardzo naturalne efekty.

WSKAZANIA
Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy stosujemy w zabiegach takich jak:

wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
wypełnienie tzw. „doliny łez” (zmniejszenie zasinień pod oczami)

modelowanie policzków
powiększanie ust
wypełnianie zmarszczek okolicy ust i brody
soft lifting

NICI PDO
Nieoperacyjny lifting twarzy, szyi i dekoltu
OPIS TECHNIKI
Nici PDO
Polidioksanon (PDO) jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywany w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, urologii, ginekologii i okulistyce.

Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenozy – czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry.


Zabieg polega na wprowadzeniu nici PDO za pomocą bardzo cienkiej, sterylnej igły w określone okolice skóry twarzy czy dekoltu.

Wprowadzona nić stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przez co poprawia jędrność, napięcie i elastyczność skóry.

Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa i jest dopuszczony do stosowania u ludzi w całej Unii Europejskiej.

CHIRURGICZNE WYCINANIE ZMIAN SKÓRY
WSKAZANIA
Wycinanie Zmian Skóry
Wskazania do usuwania zmian skóry można podzielić na:

kosmetyczne
lecznicze- profilaktyka onkologiczna
Ze wskazań kosmetycznych usuwany zmiany skóry położone najczęściej na twarzy i dające tzw. defekt estetyczny. Najczęściej są to włókniaki, kaszaki, naczyniaki lub tłuszczaki.

Ze względów profilaktyki onkologicznej usuwamy najczęściej zmiany barwnikowe, które wykazują cechy atypii, leżą w miejscach drażnionych, narażone są na działanie promieniowania słonecznego lub szybko rosną.

Znamię atypowe (dysplastyczne) charakteryzuje się rozmiarem najczęściej powyżej 5 mm, jest różnokształtne, różnobarwne, wzniesione ponad powierzchnię skóry.


Okolice uważane za najbardziej drażnione to:

skóra owłosiona głowy
okolice narządów płciowych
dłonie
tułów oraz piersi u kobiet
Zabieg profilaktycznego usunięcia zmian zapobiega ewentualnej transformacji w czerniaka złośliwego. Badania dowodzą, że 70-90% czerniaków rozwija się z istniejącego już znamienia barwnikowego.

Niepokojącymi objawami są:

pojawienie się zapalnej obwódki wokół znamienia
świąd
pieczenie
krwawienie
nagły wzrost

1 opinia o Beauty Duty

Natalia

1 Recenzji

Dziękuje i polecam

5/ 5

Bardzo polecam Salon.Zarówno właściciele, jak i obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Beauty Duty

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 21:00
  • Wtorek10:00 - 21:00
  • Środa10:00 - 21:00
  • Czwartek10:00 - 21:00
  • Piątek10:00 - 21:00
  • Sobota10:00 - 18:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem