CNT Snake Dance – szkoła tańca

Centrum nauki tańca “SNAKE DANCE” znajduje się na I i II piętrze w podwórku przy al. NMP 21 w Częstochowie.

Nazwa SNAKE DANCE wywodzi się od ksywy właściciela i nauczyciela szkoły – Snake’a, który po 20 latach przebytych treningów, udziałów w zawodach, pokazach czy spektaklach teatralnych pragnie podzielić się oraz przekazać swoje doświadczenia teoretyczne i praktyczne zdobyte na polskiej i europejskiej scenie tanecznej.

Instruktorzy prowadzący zajęcia w tej szkole to licencjonowani tancerze z pasją, którzy zajmują się profesjonalnie tańcem, żyją z tańca i dzięki niemu. Każdy z nauczycieli cechuje się licznymi sukcesami, a taniec to całe ich życie. Zajęcia prowadzone przez instruktorów to wysoka jakość przekazywanej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej i pełen profesjonalizm zdobyty podczas wieloletniej misji tanecznej. Każdy instruktor posiada odpowiednie papiery upoważniające do prowadzenia zajęć oraz nauczania.

Głównym celem naszej Szkoły jest profesjonalne przekazywanie tanecznej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, motywowanie uczniów do treningów, nauczanie odpowiednich ćwiczeń fizycznych wzmacniających ciało i przygotowujących do tańca, ale również nauczanie psychologicznych technik oraz odpowiedniego podejścia do treningu. W naszej Szkole nauczyciele to osoby pełne pasji, pozytywnego podejścia do ludzi, którym bardzo zależy na dobrym wychowaniu dzieci i młodzieży, nie tylko w sferze tanecznej lecz również osobistej. Na naszych lekcjach uczniowie dostają również zadania domowe, polegające na poszerzaniu wiedzy teoretycznej z zakresu danego stylu tańca – dlatego SNAKE DANCE to nie tylko zwykłe studio lecz jest to Szkoła, w której również edukujemy uczniów. Oprócz nauki tańca, opowiadamy o historii; początkach tańca, jak powstały dane ruchy itp, o całej kulturze hip hopowej. Chcemy, żeby uczniowie poznali całą kulturę, dlatego oprócz tańca, w Szkole nie zabraknie również graffiti na ścianach czy też Dj’ingu. Jesteśmy odpowiedzialni za przekazywanie prawdziwej wiedzy tanecznej, a dzięki temu, że każdy z nas to samouk – potrafimy uczyć tak, żeby efekty pracy uczniów przychodziły jak najszybciej.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w CNT Snake Dance

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem