Centrum Stomatologiczne Zakopianka to nowoczesna krakowska klinika, która od 2010 roku zapewnia wszystkim swoim Pacjentom jakość usług na światowym poziomie. Naszym gwarantem jakości jest wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, nowoczesna technologia stomatologiczna oraz kompleksowość oferowanych przez nas świadczeń. Współpracując ze specjalistami kilku dziedzin pomagamy wyleczyć i rozwiązać każdy problem stomatologiczny.

Oferujemy bezpłatne konsultacje, podczas których zostaje ustalony indywidualny – dostosowany do określonych potrzeb i możliwości naszych Pacjentów – plan leczenia. Naszym atutem jest skuteczność. Jesteśmy pewni swoich umiejętności oraz jakości stosowanych przez nas materiałów, dlatego wykonane przez nas usługi objęte są GWARANCJĄ.

Q Gwarantowany zdrowy uśmiech

Centrum Stomatologiczne Zakopianka gwarantuje wszystkim naszym pacjentom profesjonalne zabiegi stomatologiczne przy użyciu najlepszych materiałów dentystycznych. Należy jednak pamiętać, że warunkiem utrzymania gwarancji są regularne wizyty kontrolne – co 6 miesięcy- oraz korzystanie z profesjonalnej higienizacji jamy ustnej w naszym gabinecie – również co 6 miesięcy.

Q Klinika bez barier

Nasze Centrum Stomatologiczne Zakopianka zostało zaprojektowane i dostosowane do potrzeb i wygody osób niepełnosprawnych. Zapewniamy wszystkie możliwe udogodnienia począwszy od wejścia wyposażonego w windę, szerokich korytarzy i płaskich powierzchni umożliwiających swobodne poruszanie się, aż po specjalnie przystosowane gabinety i toalety.

1 opinia o Centrum Stomatologiczne Zakopianka

Pawel D

1 Recenzji

polecam

5/ 5

Przyjemna nowoczesna klinika. Bardzo polecam,profesjonalna obsługa i miły personel.

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Centrum Stomatologiczne Zakopianka

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 21:00
  • Wtorek09:00 - 21:00
  • Środa09:00 - 21:00
  • Czwartek09:00 - 21:00
  • Piątek09:00 - 21:00
  • Sobota09:00 - 15:00

Claim This Listing

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem