Jakość jest naszym priorytetem we wszystkim co robimy. Obejmuje szczegółowe, indywidualne konsultacje zarówno z funkcjonalnego jak i z estetycznego punktu widzenia zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.

Najwyższej klasy sprzęt, wykwalifikowani lekarze, którzy z pasją wykonują swój zawód pozwolą na kompleksowe leczenie i poprawę jakości życia, oraz zapewnią piękny biały uśmiech. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności wobec naszych pacjentów, a ta świadomość motywuje nas, aby wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy.

Q Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to profilaktyka i leczenie próchnicy. Bakterie, które znajdują się w jamie ustnej mogą powodować próchnicę i wiele innych schorzeń np.: schorzenia dziąseł i przyzębia, nieprzyjemny zapach z ust, a także choroby serca, nerek i stawów. Dlatego leczenie próchnicy jest tak ważne i ma podstawowe znaczenie nie tylko w utrzymaniu pięknego i zdrowego uśmiechu, ale również w utrzymaniu zdrowia całego organizmu.

W naszej klinice leczenie próchnicy oparte jest na najlepszej jakości sprzęcie i materiałach. Usuwanie próchnicy odbywa się w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesne. Dużą wagę przywiązujemy do estetyki wykonanych wypełnień. Staramy się, aby w jak najwyższym stopniu odwzorowywały naturalne tkanki twarde zębów – zębinę i szkliwo.

Q Endodoncja - leczenie kanałowe

Endodoncja - leczenie kanałowe to leczenie nieodwracalnych zapaleń miazgi. Polega na usunięciu chorobowo zmienionej miazgi z komory i kanałów zęba, oczyszczenia ich, a następnie wypełnienia odpowiednim materiałem. Prawidłowo wyleczony ząb pozostaje w jamie ustnej bardzo długo i nie daje żadnych objawów niepożądanych.

Q Implantologia - implanty warszawa

Implanty zębowe to tytanowe wszczepy, które pogrążone w kości odtwarzają naturalne korzenie zębów, na których po okresie osteointegracji można wykonać koronę protetyczną. Czas osteointegracji (zrostu implantu z kością) związany jest z gęstością kości, stabilizacją pierwotną implantu, oraz samą powierzchnią jaką pokryty jest implant.

Q Periodontologia

Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Krwawiące dziąsła, nieprawidłowa ruchomość zębów, recesje dziąsłowe ( obnażanie się korzeni zębowych) to są problemy, z którymi w chwili obecnej możemy się zmierzyć.

Q Protetyka

Protetyka stomatologiczna zajmuje się rekonstrukcją i rehabilitacją narządu żucia. Przywraca pierwotne warunki zgryzowe, które wraz z upływem lat lub z powodu innych niekorzystnych zdarzeń, straciły swoją wartość funkcjonalną i estetyczną.

Q Ortodonta

Proste zęby to zrdowe zęby. Dzięki współczesnym metodom leczenia ortodontycznego praktycznie prawie każdą wadę zgryzu da się skorygować. W naszej ofercie znajdziecie Państowo leczenie aparatami stałymi i ruchomymi. Stawiamy na sprawdzone metody leczenia zgodnie z przyjętymi na świecie standardami. Zapraszamy dzieci jak i dorosłych, gdyż współczesna ortodoncja nie ma ograniczeń wiekowych.

Q Chirurgia stomatologiczna

Zabiegi chirurgiczne zwykle wywołują u pacjentów obawy i strach. Nie jest to jednak potrzebne. W naszej klinice wszystkie zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie. Każdorazowo Pacjent jest indywidualnie przygotowany do zabiegu tak, aby zminimalizować ewentualne powikłania po zabiegu w postaci bólu, obrzmienia, czy utrudnionego rozwierania ust. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do okresu pozabiegowego, aby pacjent mógł normalnie funkcjonować. W razie potrzeby zabiegi wykonujemy w sedacji.

Q Wybielanie

Wybielanie zębów jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Wybielanie jest w 100% bezpieczne dla twardych tkanek zębów, w żadnym stopniu nie narusza struktury szkliwa i zębiny. Zabieg polega na nałożeniu preparatu na powierzchnie zębów przez okres od 15 – 30 min. Proces ten powtarza się kilkukrotnie, aż osiągnie się zadowalający efekt. Zmieniony kolor zębów widoczny jest natychmiastowo. Aby podtrzymać uzyskany efekt konieczne jest wprowadzenie przez pacjenta przez okres 2 tygodni tzw. białej diety (nie spożywanie pokarmów które mogą przebarwiać zęby).

Q Stomatologia dziecięca - pedodoncja

Pacjenci priorytetowi czyli dzieci. Staramy się, aby wizyta dziecka u nas przebiegała wesoło i była zapamiętana jako miłe wydarzenie w Ich życiu. Pierwsza wizyta jest zazwyczaj wizytą adaptacyjną, która ma na celu zapoznanie się dziecka z kliniką, oraz oswojenie z lekarzem. Takie wizyty są bardzo sympatycznie i miło wspominane przez dzieci.

Q Profilaktyka i higiena

Odpowiednia profilaktyka i higienizacja zębów jest kluczowa w utrzymaniu zdrowej jamy ustnej. Regularne wizyty polegające na profesjonalnym usunięciu osadu, złogów oraz kamienia nazębnego pozwolą zachować zdrowe zęby i dziąsła, a tym samym zdrowy i piękny uśmiech. Zabieg profesjonalnego oczyszczenia zębów składa się z 4 etapów.

Q Medycyna Estetyczna

Aby dopełnić ofertę dla potrzeb naszych Pacjentów wprowadziliśmy medycyne estetyczną do podstawowych czynności wykonywanych w naszej klinice. Zastosowanie kwasu hialuronowego do wypełniania bruzd, oraz korekcja zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej pozwolą usunąć zmarszczki i sprawić, że zawsze będą Państwo wyglądać młodo.

Q Sedacja - leczenie z podtlenkiem azotu

Sedacja jest metodą pozwalającą całkowicie bezstresowo przebrnąć przez leczenie stomatologiczne. Stosuje się ją u dzieci powyżej 3 roku życia.

1 opinia o Dr Frank

Opinie Facebook

32 Recenzji

Super

5/ 5

Jedyne miejsce które zakończyło mój paniczny strach przed dentystami ! � po chirurgicznej ekstrakcji ósemki i zejściu znieczulenia nie potrzebne nawet leki przeciwbólowe , opuchlizna praktycznie niezauważalna a sama wizyta przebiegła rewelacyjnie ! �� nie wyobrażam sobie już wizyty dentystycznej w innym miejscu 🙂 A

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Dr Frank

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 20:00
  • Wtorek10:00 - 20:00
  • Środa10:00 - 20:00
  • Czwartek10:00 - 20:00
  • Piątek10:00 - 20:00
  • Sobota10:00 - 14:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem