O nas

W klinice Dr Urszuli Brumer Medycyna Młodości patrzymy na każdą pacjentkę/pacjenta w sposób indywidualny. Dobór terapii zawsze uwzględnia potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów.

Już Hipokrates mówił „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Antyaging jest programem profilaktycznym, zapobiegającym powstawaniu zmian związanych z procesem starzenia się takich, jak: wiotkość i utrata elastyczności skóry, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, ścienienie skóry i zmiana kształtu twarzy. Zabiegi oraz opiekę pozabiegową i suplementację w programie anty-aging dobiera się w sposób indywidualny, dostosowany do potrzeb pacjenta. Najczęściej wykonywane zabiegi w ramach antyagingu, to laser fraxel, mezoterapia, osocze bogtopłytkowe i terapia własnymii komórkami macierzystymi pacjenta,, mikrodermabrazja, peelingi powierzchowne i średnio głębokie, toksyna botulinowa, wypełniacze, kwas polimlekowy. Najlepsze efekty uzyskują osoby w wieku 35 – 45 lat.

 

Q Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna ma za zadanie poprawę wyglądu. Niezależnie od wieku powinniśmy wyglądać ładnie i estetycznie. Do uzyskania tego efektu w medycynie estetycznej wykorzystujemy szereg substancji służących do wygładzenia zmarszczek.
W zakresie medycyny estetycznej leży również leczenie blizn, w tym blizn potrądzikowych, usuwanie nadmiernego owłosienia czy napinanie skóry w zabiegach wykorzystujących wiązki laserowe lub wysoką temperaturę.

Medycyna Młodości to znacznie więcej niż medycyna estetyczna. Medycyna Mlodości to odmładzanie na poziomie komórkowym poprzez uruchomienie naturalnych, fizjologicznych procesów regeneracyjnych za pomocą zabiegów autologicznych, takich jak z użyciem własnego osocza bogatopłytkowego czy własnych komórek macierzystych pacjenta.

Medycyna Młodości to realne odmładzanie skóry i tkanki podskórnej, co powoduje, że wyglądamy młodo w naturalnym procesie.

Zabiegi autologiczna są również najbardziej skuteczne w leczeniu nadmiernego wypadania włosów (łysienie), leczeniu blizn w tym blizn potrądzikowych oraz przebarwień typu melasma.

Wizyta w gabinecie lekarza medycyny estetycznej działa skuteczniej niż fryzjer, kosmetyczka czy nowy „ciuch”. Jedna z moich pacjentek słusznie zauważyła, że w przeciwieństwie do ubrań i biżuterii twarz nosi 24 godziny na dobę. Warto więc inwestować w swój wygląd i samopoczucie, bo jest to jedna z najważniejszych inwestycji w siebie, swój rozwój i karierę .

Q Chirurgia estetyczna

Od kilkunastu lat obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój chirurgii plastycznej kosmetycznej i rekonstrukcyjnej. Dotyczy to zarówno stosowanych metod operacyjnych, jak i sprzętu oraz opatrunków. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ zadaniem chirurgii plastycznej jest zmiana zewnętrznych cech ludzkiego ciała i poprawa niedoskonałości. Nie ma tu znaczenia czy niedoskonałości te są wrodzone, czy powstałe na skutek urazów oraz czy ocena jest subiektywna, czy obiektywna.

Pierwszą operację plastyczną (odnotowaną) przeprowadzono w VII w.p.n.e w Indiach i była to rekonstrukcja nosa. Do chirurgii plastycznej należą również zabiegi rekonstrukcji zaburzeń w czynności ręki - co jest już prawdziwą finezją zabiegową.
Specjalne miejsce w chirurgii plastycznej zajmuje chirurgia kosmetyczna, która przez korekcję niedoskonałości fizycznych zmienia jakość życia pacjentów na lepsze.

Jest to jedyna medyczna dziedzina zabiegowa, w której doskonali się metody, narzędzia i materiały wykorzystywane do zabiegów w celu ograniczenia pozostających blizn do minimum.

Q Nowoczesne technologie

W Klinice dr Urszula Brumer Medycyna Młodości najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta. W związku z tym, aby to osiągnąć oferowane przez nas zabiegi i terapie muszą być skuteczne i bezpieczne.

W tym celu, poza profesjonalnym zespołem, oferujemy naszym pacjentom zabiegi wykonywane sprzętem o najnowocześniejszej i najbardziej zaawansowanej technologii.

Cavi Lipo jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie do odchudzania nr 1 w Japonii, Danii i Szwecji. Absolutna nowość w Polsce. Jest to urządzenie medyczne, które otrzymało FDA.
Innowacyjna technologia sprawia, że skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej nie wymaga już drastycznych metod operacyjnych. FDA gwarantuje pełne bezpieczeństwo terapii.

STAR LUX 500 System firmy Palomar jest najbardziej zaawansowanym technologicznie i najwszechstronniejszym laserem. Firma Palomar jest firmą innowacyjną i wyprzedzającą o lata wszystkie pozostałe firmy produkujące urządzenia medyczne. Palomar posiada patenty na swoje technologie, dlatego zabiegi przeprowadzane laserem Star Lux 500 są najbardziej skuteczne i gwarantują zadowolenie pacjentów.

Poza urządzeniami oferujemy naszym pacjentom zaawansowane technologicznie preparaty do zabiegów takie, jak: koktajle z peptydami biomimetycznymi, wypełniacze, będące kompleksem kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych, nanopeelingi i inne.

W ofercie posiadamy również wyprodukowane według najbardziej zaawansowanych procedur preparaty służące poprawie urody i zdrowia.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Dr Urszula Brumer

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 20:00
  • Wtorek09:00 - 20:00
  • Środa09:00 - 20:00
  • Czwartek09:00 - 20:00
  • Piątek09:00 - 20:00
  • Sobota10:00 - 14:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem