Endermomed to prężnie rozwijąjący się gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii. Dlaczego? Postawiliśmy na pełny profesjonalizm. Oferujemy najlepszy, najnowocześniejszy sprzęt, wielkie znane marki takie jak: Fraxel, Mantis, Liposonix, Clear & Brilliant i wiele innych. Doświadczony i kompetentny personel gwarantuje pełne bezpieczeństwo, skuteczność przeprowadzanych zabiegów oraz absolutną sterylność. Zabiegi wykonujemy z użyciem jednorazowych akcesoriów. Wszystko z zachowaniem intymności i pełnej dyskrecji.

Endermomed to bogata propozycja zabiegów odmładzających, upiększających, wyszczuplających, poprawiających komfort życia i dobre samopoczucie.

Masz problem? A może pytania dotyczące przeprowadzanych zabiegów ? Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych. Przyjdź, porozmawiamy, jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Przygotujemy spersonalizowany program zabiegów dla jeszcze lepszych i szybszych efektów. Oferujemy także konsultacje z dietetykiem, który pomoże Ci przywrocić idealną wagę, tym samym zachować zdrowie i atrakcyjny wygląd.

Dla wygody naszych pacjentów przygotowaliśmy bezpłatny parking na posesji. Gabinet, choć zlokalizowany przy głównej ulicy, pozwala uciec na chwilę od zgiełku świata, wyciszyć się, odprężyć.

CO NAS WYRÓŻNIA:
Unikalny sprzęt – dostępny tylko u nas
Najwyższa jakość – dyskrecja, wysokie standardy
Doświadczony personel – kadra samych szkoleniowców
Skuteczne terapie – tylko sprawdzone technologie
Szybki efekt – wiemy, że nie możesz czekać
Bezpieczeństwo – certyfikaty CE, jednorazowe akcesoria
Doskonała lokalizacja – główna ulica w mieście, parking na posesji
Udogodnienia – obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Q Genoxage

Dla kogo?
Spersonalizowana terapia przeciwstarzeniowa jest polecana wszystkim, którzy chcą poznać ścieżki starzenia się skóry, a także predyspozycje genetyczne w kierunku cellulitu i łysienia. Wiedza na temat tzw. „dobrych i złych” genów pozwoli na znaczne spowolnić proces starzenia, działać prewencyjnie i zaplanować najbardziej dopasowaną, „szytą na miarę” terapię i pielęgnację.

Już od dziś zapraszamy do Endermomedu.
Genoxage przygotuje dla Ciebie najbardziej efektywny produkt dermokosmetyczny, który upiększy Twoją skórę i spowolni proces starzenia, dostarczy unikatowe informacje diagnostyczne – wszystko to dzięki systemowi DNASkin Mapping MatrixTM.

Kosmetyki “szyte na miarę”
Genoxage to linia kosmetyków łącząca w sobie najbardziej skuteczne składniki, których proporcje są ściśle określone tak, by odpowiadały potrzebom dermo-genetycznym każdego rodzaju skóry. Zadaniem tych kosmetyków jest kontrola stanu skóry, korygowanie niedoskonałości oraz nadanie skórze zdrowego i pięknego wyglądu, zapewniając optymalne działanie produktów w czasie.

Medycyna estetyczna – toksyna botulinowa (botox, botoks)

Toksyna botulinowa, zwana jadem kiełbasianym lub botoxem, jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Zabieg nie wymaga przygotowania. Przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować antybiotyków.

Przebieg zabiegu

Toksyna (botox) jest wstrzykiwana przy użyciu jednorazowej strzykawki wyposażonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu precyzyjnie podaje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko. W zależności od liczby leczonych miejsc (punkty iniekcji) zajmuje to 15 – 20 minut. Ból związany ze wstrzykiwaniem jest minimalny. Wielu pacjentów porównuje go do kilkusekundowego ugryzienia przez mrówkę lub komara. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego. Ze względu na komfort pacjenta czasami stosuje się znieczulenie kremem na około 1 godzinę przed zabiegiem.

Do najczęstszych działań niepożądanych zalicza się: wrażliwość i zasinienie w miejscu wstrzyknięcia. Czasami preparat może oddziaływać na sąsiadujące mięśnie i powodować przemijające osłabienie ich pracy. Wyjątkowo może dojść do niewielkiego lecz odwracalnego objawu opadania powieki i brwi, trwającego przez okres 1 – 2 tygodni. Po zabiegu może wystąpić krótkotrwały ból głowy. Możliwe jest także wystąpienie mrowienia oraz obrzęku w miejscach iniekcji.

Nie istnieje ryzyko żadnych blizn bądź uszkodzeń, a miejsce wstrzyknięcia jest niewidoczne. Po zabiegu zmarszczki całkowicie lub częściowo zanikają, wyraz twarzy staje się łagodniejszy, wygląda naturalnie, ogólna mimika zostaje zachowana. Dawka stosowana w celach kosmetycznych jest wielokrotnie niższa od dawki leczniczej i całkowicie bezpieczna. Jest dobierana indywidualnie w zależności od potrzeb. Toksyna botulinowa (botox) zaczyna już działać po 2 – 3 dniach od momentu wstrzyknięcia. Pełny efekt terapeutyczny uzyskujemy po 7 – 10 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się średnio 3 – 6 miesięcy. Zależy to od indywidualnych cech organizmu. Po tym okresie mimika twarzy stopniowo powraca. Po całkowitym wygaśnięciu działania toksyny botulinowej, zabieg należy powtórzyć.

Po zabiegu przez około 4 godziny nie wolno schylać się, spać, masować miejsc gdzie wstrzyknięto botox. Unikamy sauny, solarium, zabiegów kosmetycznych, intensywnego sportu, itp.

Przeciwwskazania:
•zaburzenia układu sercowo – naczyniowego i nerwowego
•przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych zawierających substancje rozrzedzające krew, np. kwas acetylosalicylowy (leki te powodują powstawanie siniaków po iniekcji)
•ciąża
•miesiączka
•karmienie piersią
•przyjmowanie leków takich jak: tetracyclina, linkomycyna i inne antybiotyki aminoglikozydowe jak gentamycyna, neomycyna i streptomycyna (mają zdolność do współdziałania z toksyną i zwiększają ryzyko wystąpienia skutków ubocznych)
•choroby płytki nerwowo – mięśniowej
•uczulenie na albuminę ludzką
•przewlekłe choroby autoimmunologiczne
•przyjmowanie leków pomocnych w leczeniu problemów rytmu serca
•choroby ALS
•choroba Alzheimera
Medycyna estetyczna – mezoterapia

Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od wielu lat w medycynie, polegającą na wstrzykiwaniu odpowiedniej substancji leczniczej bezpośrednio w skórę. Do zabiegu mezoterapii stosuje się koktajle, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących i regenerujących, zawierają one witaminy, aminokwasy, oligoelementy, wyciągi tkankowe oraz kwas hialuronowy. Dzięki mezoterapii stosowane substancje docierają do odpowiednich warstw skóry właściwej, które w znaczący sposób wpływają na poprawę jej funkcji. Dostarczane w ten sposób preparaty uzupełniają to, czego aktualnie brakuje w zmienionych chorobowo miejscach. Substancja lecznicza jest aplikowana igłą w miejsce poddawane leczeniu, które może być wcześniej znieczulone. Dzięki mezoterapii dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia, prawidłowego odżywiania skóry oraz zwiększenia metabolizmu komórek tłuszczowych.

Efekt mezoterapii poprawa kolorytu, elastyczności i napięcia skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek. Zabiegi mezoterapii powinny być wykonywane w serii 4 – 8 zabiegów co 7 – 14 dni.
Lipoliza iniekcyjna Częstochowa

Lipoliza iniekcyjna jest skuteczną, bezpieczną i mało inwazyjną metodą likwidującą miejscowe otłuszczenia z okolic podbródka, brzucha, ud, kolan z równoczesną regeneracją i zwiększeniem elastyczności skóry.

W naszym gabinecie polecamy szczególnie preparat Dermaheal LL.

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, dodatkowo wykazuje właściwości detoksykujące i wygładzające skórę.

Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Aktywne składniki:
•aminokwasy
•multiwitaminy
•minerały

L-CARNITINE: odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne.

PHOSPHATYDYLOCHOLINE: naturalnie występująca w organizmie substancja, powoduje rozpad trójglicerydów i ich wydalanie z organizmu.

DECAPEPTIDE – 4 (CG-IDP2): wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry.

Zalecana ilość zabiegów
Aby osiągnąć pożądane efekty standardowo wykonuje się serię 3-4 zabiegów w odstępie 2 tygodni. Dokładną ilość zabiegów i przerwę między nimi ustalamy podczas konsultacji medycznej.

Przeciwwskazania do zabiegu:
•ciąża, karmienie piersią
•alergia na składniki preparatu
•niewyrównana cukrzyca
•choroby infekcyjne
•choroby nowotworowe czynne

Q MANTIS HR808

Nowość w Polsce.

Włoska technologia MANTIS HR808 eliminuje ograniczenia tradycyjnych systemów. Permanentne usuwanie zbędnego owłosienia może być przeprowadzone o każdej porze roku, na wszystkich fototypach skóry, nawet na opalonej (nie świeżej). Wysokiej jakości źródło lasera oraz podwójne systemy chłodzące gwarantują wysoką skuteczność, maksymalne bezpieczeństwo, bezbolesność oraz szybką pracę lasera skracając czas zabiegu.

Metoda
Wysokoenergetyczny laser diodowy MANTIS HR808 działa na zasadzie fototermolizy selektywnej. Światło wytwarzane przez laser – monochromatyczne, spójne, równoległe – jest pochłaniane przez melaninę zawartą w mieszku włosowym. Wytworzone w czasie absorpcji ciepło niszczy mieszki nie powodując uszkodzenia naskórka i struktur otaczających mieszki włosowe doprowadzając do trwałego usunięcia niepożądanego owłosienia.

Efekty
Efekty uzależnione są od parametrów, które dobiera się na podstawie dogłębnej diagnozy. Ocenia się zawartość melaniny we włosach i naskórku (kolor włosów i skóry), grubość włosa oraz bierze się pod uwagę inne czynniki, które miałyby wpływ na przebieg terapii. Skuteczność epilacji laserowej po serii zabiegów ocenia się na 80-95 %.

Dla kogo
Większość osób decyduje się na zabieg ze względów estetycznych. Jednakże wskazaniem do wykonania epilacji laserowej są również schorzenia, takie jak hirsutyzm, czyli nadmierny porost włosów o charakterze typu męskiego u kobiet wywołany androgenami. Epilacja laserowa jest skuteczną terapią zapalenia mieszków włosowych oraz redukuje problem wrastania włosów.

Przeciwwskazania:
•ciąża
•świeża opalenizna (4 tygodnie przed zabiegiem)
•stosowanie kremów z retinolem (przestać używać 2 tygodnie przed zabiegiem)
•zażywanie leków, ziół i kosmetyków zwiększających wrażliwość skóry na światło (3 tygodnie)
•nieuregulowana cukrzyca
•infekcje skóry w miejscu zabiegu
•doustne stosowanie izotretynoiny np. Roaccutane lub leków o podobnym działaniu do 6 miesięcy przed zabiegiem
•depilacja mechaniczna (minimum 4 tygodnie przed zabiegiem)

Schemat terapii
Zabieg skuteczny jest tylko na włos znajdujący się w odpowiedniej fazie cyklu, czyli w anagenie. Na włosy znajdujące się w którejkolwiek z pozostałych dwóch faz (katagen, telogen) metoda ta nie zadziała. Z tego powodu zabiegi epilacji należy powtarzać kilkakrotnie, średnio od 4 do 8 razy, w odstępach około 6-8 tygodni. Czas, jaki dzieli pacjenta od kolejnego zabiegu jest przeznaczony na przejście włosa w fazę anagenu, czyli wzrostu.
Na podstawie przeprowadzonej diagnozy terapeuta określa parametry zabiegowe, w razie wątpliwości może przeprowadzić test, czyli próbne naświetlanie kilkoma impulsami światła w celu oceny skuteczności i bezpieczeństwa ustawionych parametrów.
Zabieg w zależności od powierzchni trwa od kilku do kilkudziesięciu minut (np. górna warga – 3 minuty, uda – 20 minut). W związku z zaawansowanym system chłodzenia skóry (szkiełko szafirowe chłodzi skórę od 3 do 6°C ) pacjent w czasie zabiegu odczuwa delikatne ciepło, bądź na powierzchni gdzie włosy są grube, gęste i ciemne rodzaj szczypania lub ukłucia. Po zabiegu na powierzchni objętej zabiegiem może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk okołomieszkowy, zmiany te są normalną reakcją na światło laserowe i znikają w ciągu kilku godzin.

Q Fraxel DUAL

Fraxel jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Fraxel DUAL 1550/1927 to nowa generacja lasera, charakteryzująca się wysoką skutecznością, wszechstronnością, niespotykanym bezpieczeństwem. Jest to urządzenie amerykańskiej firmy Solta Medical, która jest liderem na światowym rynku producentów urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej, takich jak Thermage, Clear & Brilliant, Liposonix.

Metoda
Zabieg Fraxel DUAL wykorzystuje technologię frakcyjną działając na uszkodzoną skórę mikroskopijnymi kolumnami światła laserowego, docierającymi w głąb skóry. Laser oddziałuje tylko na fragmenty skóry, pozostawiając otaczającą tkankę nienaruszoną, co sprzyja szybkiemu gojeniu. Stymuluje to naturalne procesy regeneracji, stare i uszkodzone komórki zostają zastąpione świeżą, promienną, zdrową skórą.
Fraxel DUAL to technologia najnowszej generacji. W czasie jednego zabiegu, można zastosować zarówno laser erbowy (1550 nm) do głębokich zabiegów, jak również nowy laser tulowy (1927 nm) do zabiegów powierzchniowych.

Efekty
W zależności od wskazań i zamierzeń, w czasie jednego zabiegu poddaje się naświetlaniu około 10%-25% powierzchni leczonej skóry. W krótkim czasie po zabiegu powierzchnia skóry będzie bardziej miękka i gładsza w dotyku, skóra będzie jaśniejsza i o bardziej wyrównanym kolorycie. Światło lasera oprócz działania powierzchownego pobudza również głębsze warstwy skóry do produkcji nowego kolagenu. Optymalny efekt osiąga się zwykle po 2–3 miesiącach ponieważ głębsze warstwy skóry będą wytwarzały nowy kolagen.

Wskazania
•odmładzanie skóry twarzy
•korekcja drobnych zmarszczek
•przebarwienia
•blizny potrądzikowe i pooperacyjne
•rogowacenie słoneczne
•rozstępy
•zmniejszanie wielkości porów
•poprawa jakości/gęstości skóry

Przeciwwskazania
•stosowanie leków światłouczulających
•predyspozycje do tworzenia się bliznowców lub nadmiernego bliznowacenia
•zmiany nowotworowe
•aktywne infekcje: bakteryjne, wirusowe, grzybicze
•świeża opalenizna

Schemat terapii
Końcowy rezultat jest wyraźnie widoczny po serii zabiegów z przerwą pomiędzy zabiegami 2-4 tygodnie. Średnio: 3-5 zabiegów laserem o długości fali 1550 nm, 2-4 zabiegi leserem o długości fali 1927 nm. Dla komfortu pacjenta stosowany jest miejscowy środek znieczulający. Czas zabiegu wynosi 20-25 minut + 60 minut na znieczulenie.
W zależności od parametrów zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, który ustępuje już następnego dnia lub w ciągu kolejnych kilku dni. Skóra po zabiegu naturalnie zbrązowieje w ciągu tygodnia lub dwóch. Podobnie jak przy oparzeniu słonecznym, skóra będzie się drobnopłatowo łuszczyła, odkrywając świeższą, promienną i gładszą skórę. Po zabiegu zalecane jest stosowanie kremów łagodzących, unikanie basenu i sauny. Tak, jak po każdym zabiegu laserowym, obowiązuje 4-tygodniowa ochrona przed promieniowaniem słonecznym.

Q OXYjet

Z dumą i olbrzymią przyjemnością możemy Państwu zaproponować unikalną terapię, polegającą na wprowadzaniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą sprężonego 98% medycznego tlenu. Aparat OXYjet został opracowany i opatentowany przez niemiecką firmę NORA BODETM.

Metoda
Przy zastosowaniu NORA BODETM OXYjet specjalnie opracowane formuły kosmetyków są precyzyjnie „wstrzeliwane” przez naturalne szczeliny pomiędzy komórkami w problematyczną powierzchnię skóry za pomocą tlenu pod ciśnieniem o bezpiecznych parametrach.
Skuteczność metody została udowodniona przez niemiecki Instytut Technologii Biomedycznej Fraunfhofera, oraz Kornwalijski Instytut Badań Dermatologicznych, Peninsula Medical School w Truro, znanych międzynarodowych ośrodkach naukowych. Określono wartość ciśnienia i inne parametry, które wpłynęły na szybką (60 razy szybciej w porównaniu z aplikacją manualną), docelową aplikację (granica skórno-naskórkowa) maksymalnej ilości składników aktywnych, tworzących w skórze depozyty.

Efekt – Redukcja przebarwień
Metoda daje natychmiastowe rezultaty już po pierwszym zabiegu. Skóra jest rozświetlona, wypoczęta, o ujednoliconym kolorze, a zmarszczki wokół oczu i ust są widocznie spłycone.
Kluczowym, aktywnym komponentem metody OXYjet jest medyczny tlen, który zwiększa przemiany energetyczne w komórkach, jest odpowiedzialny za procesy regeneracyjne, ma właściwości dezynfekujące, rozjaśnia skórę poprzez utlenianie melaniny do bezbarwnej postaci, zapewnia zdrowy wygląd skórze i prawidłowe jej funkcjonowanie.

Aplikowane odpowiednio wyselekcjonowane składniki aktywne dają szybkie widoczne rezultaty:
•zdrowy, promienny wygląd
•ujednolicony koloryt skóry
•redukcję zmarszczek mimicznych
•wygładzoną skórę wokół oczu
•pełny kontur ust
•redukcję przebarwień
•intensywne nawodnienie
•poprawę napięcia i elastyczności
•łagodzenie zmian trądzikowych

Kosmetyki opracowane przez firmę NORA BODETM do aplikacji z aparatem OXYjet są bezpieczne, czyste, nie zawierają parabenów, olei mineralnych, substancji zapachowych. Wykazują wysokie powinowactwo do skóry, charakteryzują się małymi rozmiarami molekuł oraz udowodnioną skutecznością.

Dla kogo
OXYjet to szerokie spektrum możliwości!
Kosmetyczka zaproponuje Ci najbardziej dopasowaną do Twoich problemów delikatną, efektywną i bezpieczną terapię.

Przeciwwskazania
– stany zapalne i aktywne infekcje skóry
– atypowe zmiany skórne wymagające przed zabiegiem konsultacji medycznej
– blizny (świeże blizny to ok. 6 miesiąca)
– BOTOX do 2 tygodni po iniekcji

Zabieg OXYjet przeprowadzamy tylko na skórze nieuszkodzonej.

Schemat terapii
Zabieg składa się z kilku etapów, w każdym z nich aplikowany jest medyczny tlen pod dużym ciśnieniem, który transportuje składniki aktywne. W zależności od celu terapii zabieg trwa od 30 do 90 min. Zabieg jest niezwykle przyjemny. Jedynie przy pulsacyjnej infuzji tlenowej odczuwany jest intensywniej. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Dzięki temu, że skóra w trakcie zabiegu zgromadziła zapas składników aktywnych efekt utrzymuje się przez kilka dni. Aby uzyskać długotrwałe efekty proponowana jest seria 4-5 zabiegów przeprowadzanych raz w tygodniu oraz codzienna pielęgnacja specjalistycznymi kosmetykami z serii NORA BODETM Homecare.

Indywidualną terapię, rozwiązującą poszczególne problemy zapewnia linia kosmetyków ABSOLUTE EFFECTS
•ABSOLUTE EFFECTS Volume booster – większa objętość
Tlenowa regeneracja plus lifting konturu, efektywna redukcja zmarszczek wokół oczu, ust, na czole
•ABSOLUTE EFFECTS Energy reload – przywrócenie energii
Siła oddziaływania tlenu plus intensywne nawilżenie witalizujący i odświeżający zabieg dla skóry w każdym wieku z mikrokapsułkami wypełnionymi tlenem i witaminami.
•ABSOLUTE EFFECTS Brightening corrector – wyrównanie kolorytu
Tlenowe rozjaśnienie skóry z witaminą C i niacinamidem, zwiększa napięcie skóry, poprawia teksturę, wygładza linie i zmarszczki.
•ABSOLUTE EFFECTS Sensitive balance – przywrócenie równowagi skórze wrażliwej
Tlenowe ukojenie plus intensywne nawilżenie redukcja zaczerwienienia dzięki aktywnym peptydom, przywrócenie równowagi wrażliwej skórze dzięki łagodzącym właściwościom roślinnych ekstraktów.
•ABSOLUTE EFFECTS Purifying control – zdrowa skóra
Tlenowe oczyszczanie z redukcją nadmiernego rogowacenia skóry plus kontrola uwalniania sebum oraz redukcja stanów zapalnych i zaczerwienienia skóry, wyciszenie i poprawa wyglądu skóry.

Ekspresowe wypełnienie
Natychmiastowy efekt. Wyraźnie zaznaczone kontury twarzy, znacznie zmniejszone zmarszczki mimiczne, ujędrnienie, odświeżenie, dogłębne nawilżenie skóry, gładka skóra, efekt kojący, młodzieńczy wygląd przez poprawę mikrokrążenia. Ampułka, maska kolagenowa (liofilizowana), kapsuła LED Bio2Light.

Q Jett Plasma

Co kryje się pod tym naukowo-technicznym opisem najnowszej technologii na rynku medycyny estetycznej ?

Jett Plasma Medical – jest to niskonapięciowy elektrokauter na prąd stały. Aparat wytwarza kontrolowany i celowany strumień plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między głowicą urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do elektrofulguracji, elektrowaporacji bądź elektrokoagulacji różnych zmian skórnych. Strumień plazmy wytwarzany przez napięcie prądu stałego jest bardzo wąski (ok. 1 mm), w związku z tym leczenie i ukierunkowane zniszczenie komórek jest niezwykle precyzyjne, nie uszkadza otaczających tkanek, nie powoduje blizn. Metoda stosowana jest w dermatologii, chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, kosmetologii. Jett plasma określana jest często jako „iskra młodości”, a zabiegi tym aparatem „zabiegami piorunującymi”.

Dlaczego ?

Jest to zjawisko fulguracji prądem stałym (od łacińskiego fulgur – piorun). Urządzenie wykorzystuje leczniczą moc iskry, wytwarzanej przez prąd stały. Ten rodzaj wyładowania generuje ciepło, które ogrzewa skórę i usuwa wskazane do zabiegu schorzenie lub defekt. W medycynie estetycznej służy do wygładzania i unoszenia opadających powiek (alternatywa dla chirurgicznej blefaroplastyki), spłycania kurzych łapek, zmarszczek np. wokół ust oraz zabiegów zwiększenia napięcia skóry twarzy i podbródka. Także do redukcji blizn, rozstępów i plam barwnikowych, usuwania kurzajek, brodawek, naczyniaków itp.

Przeciwwskazania
•padaczka
•ciąża, karmienie piersią
•obecność metalowych implantów w ciele
•rozrusznik serca
•stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu
•choroby naczyniowejett-plasma

jett-plasma
Lifting powiek

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej po zastosowaniu maści znieczulającej. Już w trakcie zabiegu odczuwalne jest delikatne ściągniecie powieki. Bezpośrednio po zabiegu okolica jest zaczerwieniona i lekko opuchnięta, mogą pojawić się mikrostrupki, które odpadną po ok. 3 dniach. Po tygodniu widoczny jest efekt liftingu. W przypadku liftingu powiek wykonuje się 2 zabiegi (w odstępie 30 dni). Efekt zabiegu utrzymuje się przez 12 – 20 miesięcy w zależności od problemu.

Plazmą można również usuwać małe włókniaki, małe naczyniaki, małe brodawki oraz niwelować nieestetyczne naczynka na nosie. Urządzenie umożliwia także kosmetyczne leczenie w następujących wskazaniach:
•usuwanie blizn
•redukcja rozstępów (w serii, odstęp 2 tygodnie)
•rozjaśnienie plam pigmentacyjnych

Jett Plasma Medical – działanie w kosmetologii
Błony komórek skóry zawierają kanały, które służą do zaopatrzenia komórek w wodę oraz składniki odżywcze. Starzenie prowadzi do zamykania tych kanałów i mieszania jonów sodu i potasu. Wyładowanie plazmowe pomaga otworzyć kanały, więc woda i składniki odżywcze są w stanie dostać się do wnętrza komórki. Wyładowanie plazmowe umożliwia również przywrócenie oryginalnego potencjału elektrycznego błony komórkowej poprzez oddzielenie jonów potasu wewnątrz komórki i sodu na zewnątrz komórki.

Przy użyciu odpowiednich głowic oraz zmniejszonej intensywności zabiegu uzyskujemy doskonałe efekty estetyczne wynikające ze zmiany polaryzacji błon komórkowych. Wzrost napięcia elektrycznego błon, otwarcie kanałów jonowych (Na+, K+), zmiana ich stężeń uaktywnia naturalne procesy odbudowy komórki, poprawia metabolizm, nawodnienie, a tym samym widocznie wzmacnia skórę. Po takim zabiegu skóra jest gładsza, bardziej napięta, jędrna i pełna blasku. Spłycają się zmarszczki i bruzdy, kontur twarzy staje się wyraźniejszy.

Działanie takiej plazmy to przede wszystkim poprawienie mikrokrążenia w skórze, stymulacja tworzenia nowego kolagenu oraz włókien elastynowych, czego skutkiem jest widoczne wygładzenie zmarszczek oraz poprawa struktury skóry.

Jett Plasma Medical – walka z TRĄDZIKIEM oraz CERA NACZYNIOWA – nowość w zabiegach kosmetycznych i medycznych

Odpowiednio dobrana głowica jest prowadzona po obszarze leczonej skóry, która wcześniej pokrywana jest warstwą żelu przewodzącego oraz preparatem specjalnie skomponowanym dla danego problemu. Na skutek przepływu prądu stałego zwiększa się napięcie błon komórkowych w skórze, dzięki czemu ulega ona wzmocnieniu. Składniki lecznicze są wprowadzane w głąb skóry właściwej. Działanie lecznicze wymaga serii około 5 zabiegów, dodatkowy efekt napięcia skóry jest widoczny gołym okiem bezpośrednio po zabiegu.

Zabieg doskonale uzupełnia leczenie dermatologiczne. Badania naukowe potwierdzają poprawę stanu cery tłustej i trądzikowej przy zastosowaniu odpowiednich substancji aktywnych:
•trikenol – składa się z naturalnych ekstraktów: koncentratu manuka (16,7% triketonów) i ekstraktu z wierzby (1-4%) oraz został wzbogacony w kwas salicylowy (7,6%)
•ekstrakt z ogórka – koi, odświeża, działa ściągająco, rewitalizująco, przeciwzapalnie
•kwas mlekowy – łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry

W przypadku cery naczyniowej zabieg przebiega podobnie, składniki uszczelniające naczyńka są wprowadzane w głąb skóry, dodatkowo w przypadku tej technologii obserwuje się „wyciszenie” cery naczyniowej oraz widoczne złagodzenie rumienia. Przy serii zabiegowej około 6 zabiegów cera naczyniowa jest odpowiednio pielęgnowana, naczynka wzmocnione i uszczelnione, a rumień znacznie zredukowany. Zabieg zaleca się jako stałą pielęgnację cery naczyniowej, w przypadku napadowego rumienia oraz jako uzupełnienie innych zabiegów np. przed i po zabiegach laserowego zamykania naczynek. W tym przypadku stosuje się specjalne serum bogate w takie składniki odżywcze jak:
•kwas hialuronowy
•pronalen EAP
•arnika

Q Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna – wypełniacze

Wypełniacze, czyli implanty podskórne wypełniają nadmiar wolnej przestrzeni w tkankach. Stosuje się je w celu zastąpienia utraconego kolagenu i tkanek podporowych. Najczęściej wykorzystuje się wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszej skórze. Ma on dużą zdolność do wiązania wody w naskórku. Optymalna ilość kwasu hialuronowego w młodej skórze zapewnia jej sprężystość i brak zmarszczek, bruzd. Jednak z wiekiem jego zawartość w skórze maleje, skóra staje się przesuszona, pojawiają się zmarszczki, a objętość policzków czy warg ulega widocznemu zmniejszeniu. W medycynie estetycznej wykorzystuje się preparaty kwasu hialuronowego o różnych gęstościach, których rolą jest korekta określonych partii skóry. Zabiegi z użyciem wypełniaczy polegają na wstrzykiwaniu przez lekarza pożądanych ilości preparatu w określone miejsca przy użyciu cienkiej igły lub kaniuli. Możliwość poprawy wyglądu z użyciem wypełniaczy są naprawdę duże i dotyczą zmarszczek głębokich, np. nosowo – wargowych, czy marionetkowych lub płytszych ubytków, np. tzw. zmarszczki palacza. Odpowiedni preparat kwasu hialuronowego doskonale wypełni też utraconą gęstość w obrębie kości, np. policzkowych, czy wreszcie ust. Jedną z najczęściej korygowanych okolic są bruzdy nosowo – wargowe.

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadza się w miejscowym znieczuleniu. Efekt wygładzenia jest widoczny natychmiast i utrzymuje się 8 – 12 miesięcy. Czas utrzymywania się efektu w dużym stopniu zależy od wieku, rodzaju skóry i trybu życia pacjenta. Palenie papierosów, czy ekspozycja na słońce przyspiesza degradację preparatu w skórze. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń, aby jego efekt jak najdłużej cieszył, tj: unikać dużych różnic temperatury otoczenia, przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu unikać sauny, solarium, korzystania z basenu, intensywnych ćwiczeń fizycznych, a przez 4 tygodnie zabiegów laserowych i związanych z działaniem fal radiowych. Po zabiegu mogą pojawić się miejscowe zaczerwienienie, obrzęk, siniaczek, świąd czy nadwrażliwość danej okolicy. Najczęściej objawy te ustępują w ciągu 72 godzin.

Przeciwwskazania:
•ciąża, okres karmienia
•nadwrażliwość na kwas hialuronowy, czy lidokainę
•zmiany skórne w obrębie korygowanych okolic, np. trądzik czy opryszczka
•choroby autoimmunologiczne
•skłonność do blizn przerostowych
•choroby nowotworowe
•bielactwo
•łuszczyca
•niewyrównana cukrzyca

Q OFERTA MIESIĄCA- ZABIEGI BANKIETOWE

W styczniu zapraszamy na zabiegi, które sprawią, że Twoja skóra będzie promienna, wygładzona, napięta, nawilżona. Wprost idealna na wielkie bale !!! A makijaż będzie sie trzymał perfekcyjnie do białego rana.

– nowoczesne pilingi chemiczne 120 zł.

– PQAge 200 zł.

– OXYJet 120 zł.

– rewelacyjny zabieg odmładzający RF z maską termiczną HOT MASK 120 zł.Zapraszamy

NOWOŚĆ

Peeling chemiczny bez efektu złuszczania – silna biorewitalizacja skóry latem

PQ Age – wyrób medyczny do stosowania przez profesjonalistów

Peeling silnie regenerujący głębokie warstwy skóry właściwej do stosowania przez cały rok!
Preparat stanowi mieszankę kwasu trichlorooctowego (TCA) ustabilizowanego nadtlenkiem mocznika, dzięki temu jest łagodny w swym silnym działaniu. PQ Age nie powoduje uszkodzeń naskórka. TCA w stężeniu 34% uwalnia się dopiero w skórze właściwej i tam wykazuje swoje silne działanie rewitalizujące. Pozostałe substancje takie jak nadtlenek mocznika do 5%, koenzym Q10 do 5%, kwas kojowy 10% skutecznie zwiększają przenikalność kwasu trichlorooctowego przez błony komórkowe. Gładsza i młodsza skóra, rozświetlenie i poprawa napięcia widoczna jest natychmiast po zabiegu.

Wskazania:
•biorewitalizacja bez uszkadzania naskórka
•delikatny lifting
•trądzik
•nowe blizny
•usuwanie niedoskonałości skóry
•rozjaśnienie przebarwień
•poprawa napięcia
•skóra wrażliwa
•skóra sucha
•zabieg bankietowy

Przeciwwskazania:
•podrażniona skóra
•zapalenie skóry
•uczulenie na którykolwiek ze składników
•ciąża i karmienie piersią
•opryszczka pospolita w fazie aktywnej
•oparzenia posłoneczne
•łuszczyca
•skłonność do powstawania bliznowców

Przebieg zabiegu:
1 etap: delikatne oczyszczanie skóry OXYClean
2 etap: warstwowe nakładanie peelingu PQ Age
3 etap: maska dobrana do typu cery
4 etap: terapeutyczna lampa Bio2Light + witalizacja medycznym tlenem

NOWOŚĆ

Dr Cyj Hair Filler – innowacyjna terapia w walce z wypadaniem włosów, wspomagająca ich szybszy wzrost już dostępna w naszym gabinecie!

Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia leczenia!

Dr Cyj Hair Filler to innowacyjna terapia wspomagająca odrost włosów.

Jej rolą jest rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy. Ampułkostrzykawka Dr Cyj zawiera żel z kwasem hialuronowym wyprodukowany w technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych – kompleksu peptydowego. Produkt odznacza się bardzo dużą skutecznością w walce z wypadaniem włosów. Pobudza krążenie skóry głowy i odżywia osłabione mieszki włosowe. Składniki aktywne uwalniają się długotrwale do 2 tygodni po zabiegu, odżywiając skórę owłosioną głowy.

Wskazania do rozpoczęcia terapii obejmują kobiety i mężczyzn z alopecją ( wypadaniem włosów),pacjentów z przerzedzonymi , cienkimi włosami, osoby po transplantacji włosów, które chcą je wzmocnić oraz osoby stosujące inne terapie powstrzymujące wypadanie włosów.

Zabieg polega na śródskórnym punktowym podawaniu preparatu w skórę głowy. Wymagana jest jedna sesja co 2 tygodnie; cała terapia obejmuje 4 sesje, czyli łącznie potrzeba 8 tygodni na pełną rewitalizację.

Efekt leczenia polega na miejscowym pobudzeniu krążenia krwi, wzroście wielkości mieszków włosowych i zatrzymaniu wypadania włosów

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Endermomed

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 18:00
  • Wtorek10:00 - 18:00
  • Środa10:00 - 18:00
  • Czwartek10:00 - 18:00
  • Piątek10:00 - 18:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem