Prezentacja FitMixer Zobacz wideo

Trening Personalny Kraków

Najnowocześniejsze Centrum Treningu Personalnego w Krakowie zlokalizowane w prestiżowym Morelowa Body Center na Woli Justowskiej. Najlepsi specjaliści w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem i najwyższa jakość usług to gwarancja Twojego sukcesu.

Trenerzy FitMixer to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wyszkoleni i ukierunkowani przez założyciela Centrum – Kamila Jasińskiego. Ich wiedza pozwala na przeprowadzenie treningu personalnego dostosowanego do Twoich potrzeb niezależnie od płci, stanu zdrowia czy celów.

W FitMixer znajdziesz trenera TYLKO DLA CIEBIE, który profesjonalnie pomoże Ci określić swoją drogę do celu i w bezpieczny oraz skuteczny sposób poprowadzi Cię przez nią tak abyś osiągnął sukces. Dodatkowo, jeśli to potrzebne skomponuje dla Ciebie racjonalny plan dietetyczny, który z pewnością przerodzi się w twój osobisty styl odżywiania.

Q Trening personalny

Trening dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości pod stałym okiem trenera personalnego. Dzięki dobraniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń oraz szczegółowej technice trening jest skuteczny i bardzo bezpieczny.

Q Rehabilitacja

Diagnoza i specjalistyczna terapia pod okiem trenera rehabilitanta. Szczególnie polecany dla osób chcących wrócić do zdrowia po kontuzjach i urazach lub osób chcących pozbyć się bólu.

Q Plan żywieniowy

Indywidualnie dobrany i stworzony plan żywieniowy z rozpisanymi posiłkami oraz szczegółową kalorycznością potraw i godziną ich spożycia.

Q Gimnastyka dla dzieci

Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekcyjnymi. Zajęcia, w formie zabawy, organizowane są w małych grupach do 8 osób – pozwala to na większą kontrolę nad poprawnym ruchem dzieci i aktywizacją do ćwiczeń.

Q Kinesiotaping

Dynamiczne plastrowanie elastycznymi taśmami aplikowane na różne części ciała wykonywane przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę w celu odciążenia i uruchomienia możliwości kompensacyjnych organizmu.

1 opinia o FitMixer

Aga

1 Recenzji

Niesamowite miejsce i ludzie

5/ 5

Jestem pod wrażeniem tego miejsca. Bardzo kameralnie i z klasą. Bardzo dobrze wyposażone studio, naprawdę bardzo profesjonalne. Niesamowici ludzie z bardzo pozytywną energią i wiedzą! Polecam

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w FitMixer

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00

Claim This Listing

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem