Jeden z z największych i najbardziej popularnych Klubów w Krakowie. FitPark Park Wodny to nowa odsłona Klubu z wieloletnią historią, solidnej marki, którą nasi Klienci cenią od lat. Jednym z naszych fundamentów jest wykwalifikowana Kadra Trenerska z wieloletnim doświadczeniem. To oni stworzyli autorski program treningowy, dzięki któremu udało się stworzyć najbogatszą ofertę zajęć grupowych w mieście.

800 m² pow. siłowni z widokiem na największą w Polsce halę basenową, nowoczesny sprzęt, przestronne sale i szatnie. Nasi trenerzy to prawdziwi zawodowcy; świadczy o tym bogactwo i jakość oferty treningowej. Różne poziomy treningowego zaawansowania, ukoronowane treningami specjalnymi – GTM. Treningi precyzyjnie wymierzone w rozwijanie poszczególnych parametrów sprawności, tworzące pełnowartościowy cykl treningowy funkcjonujący w trzech środowiskach treningowych (sale, siłownia, woda).

Q Unikatowa klatka do treningu sprawnościowego FitPark

Unikatowa bo projektowana specjalnie i wyłącznie pod nasz niepowtarzalny, klubowy program treningowy. Stworzenie czegoś takiego wymagało treningowej wizji, którą wspólnie tworzymy już od lat.

Parametry: długość 9m; szerokość 6m; wysokość na 3,6m. Drugiej tak wielkiej i różnorodnej konstrukcji nie znajdzie się w żadnym innym miejscu.

Historia powstania
Konstrukcja powstawała w głowach kadry trenerskiej Klubu. Lata wspólnych doświadczeń oraz wiedza skupiona w różnych umysłach i temperamentach, zaowocowały trenerską burzą mózgów, w efekcie której powstał bogato urządzony plac treningowy. Znalezienie producenta zdolnego podjąć się urzeczywistnienia naszej wspólnie wypracowanej myśli trenerskiej nie było łatwe.

Niewiele jest firm na rynku, które oferują możliwość konstruowania strefy funkcjonalnej od śrubki do śrubki wedle potrzeb trenujących. Do tego jeszcze, producent musiał wykazać się wszechstronną ofertą sprzętową oraz bardzo dużą elastycznością i głęboką wyobraźnią w odbiorze naszej koncepcji treningowej. No i zaczęło się szukanie, oczekiwanie odpowiedzi, dyskutowanie, ponowne czekanie na odpowiedzi, które nie mogły nadejść tak szybko jakbyśmy chcieli aż wreszcie znalazł się ktoś z kim mogliśmy zakończyć pierwszy etap projektowania. Potem zaczęło się dokręcanie „merytorycznej śruby”, czyli przyglądanie się godzinami w powstałe wizualizacje, fizyczne symulacje treningowych możliwości, które zawierał projekt, a których nie można było wiernie odwzorować, bo to wszystko nowatorskie, wcześniej nie konstruowane kombinacje elementów sprzętu treningowego… Słowem próbowanie na sucho z wykorzystaniem wszystkiego co było pod ręką.

Q Fitness

Zajęcia fitness w Klubie FitPark to zbiór różnego rodzaju treningów grupowych całkowicie poświęconych zdrowiu i witalności ciała. Dla zwiększenia skuteczności, każdy z naszych treningów koncentruje się na wybranym parametrze sprawności, a wszystkie razem stanowią pełnowartościowy cykl treningowy rozłożony na cały tydzień, dzięki czemu każdy dzień u nas to trening innego rodzaju.

Rutynie mówimy zdecydowane NIE!

Nasze treningi odbywają się w trzech środowiskach. Trenujemy w salach, siłowni oraz wodzie na trzech poziomach zaawansowania. Dodatkowo, dla tych którzy zdobędą najwyższy z poziomów zaawansowania (III), mamy w nagrodę organizowane cyklicznie przez Trenerów treningi specjalne.

Uczestnictwo w takich treningach daje ogromną satysfakcję, bo pokazuje nam jak bardzo zmieniliśmy się na lepsze, jak znacząco podniosła się nasza sprawność, jak wzmocniło się nasze zdrowie, jak rozwinęła się nasza witalność. Bogactwo naszej oferty fitnessowej pokazuje jak bardzo skomplikowane są nasze ciała. Z fascynacją oddajemy się zgłębianiu ich tajemnic i możliwości, czyniąc z aktywności fizycznej bardzo ciekawą przygodę.

W naszym Klubie każdy Klient, a w szczególności ten, który rozpoczyna swoją przygodę z ćwiczeniami, może liczyć na opiekę oraz fachową poradę Trenera.

Dla osób początkujących indywidualnie ustalimy przebieg treningu, właściwie dobierzemy dla Państwa zestaw ćwiczeń, a także określimy ich intensywność oraz częstotliwość.

Q Taniec

Bogata oferta zajęć tanecznych w FitPark Park Wodny, z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Lekcje prowadzone na trzech poziomach zaawansowania pozwolą perfekcyjnie dobrać odpowiedni stopień trudności, tak by tancerz każdorazowo przyswoił maksymalną dawkę wiedzy i umiejętności.

Zacznij od zabawy. Poznaj podstawowe ruchy i popraw swoją sylwetkę. Zwiększ poziom, podnieś technikę i popraw świadomość ciała. Osiągnij trzeci poziom, uczestnicz w naszych YouTube’owych choreografiach, bierz udział w warsztatach i pokazach. Inspiruj innych, popraw pewność siebie i bądź gwiazdą na każdej imprezie.

Pamiętaj, że w Parku Wodnym stawiamy na zdrowie i witalność, a na tańcach dodatkowo, posmakujesz zupełnie odmiennej, szalenie energicznej i niesamowicie radosnej kultury tańców karaibskich.

Słyszałeś kiedyś o TANECZNYCH zajęciach cardio? Przyjdź, zatańcz i przekonaj się, że wiemy jak połączyć świetną rozrywkę z efektywnym treningiem.

Q Pilates

Pilates = Świadomość Ciała - program aktywności fizycznej, będący zbiorem treningów profilaktyki zdrowotnej, na których uczymy się lepszego czucia ciała, dzięki czemu trenujemy bezpieczniej, zdrowiej i skuteczniej. Idealna opcja dla osób po ciąży, przebytych kontuzjach, będących po rekonwalescencji, borykających się z powszechnymi, uciążliwymi problemami kręgosłupa, kolan itp.

Podczas tych zajęć Klient rozwija równowagę, stabilizację, uczy się koncentracji oraz świadomości ustawienia ciała. Znając technikę Pilates lepiej rozumie swoje ciało, polepsza jego pracę na innych zajęciach oraz podczas codziennych aktywności.

Klient chcący po raz pierwszy skorzystać z tych zajęć musi mieć świadomość, że potrzebuje czasu, by nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Dlatego ważna jest rola trenera, który poprawi w trakcie zajęć i podpowie, co wykonywane jest nieprawidłowo.

Trenerzy w Klubie FitPark z pewnością dają gwarancję wysokiej jakości tych zajęć.

Q Joga

Joga jest ponadczasową, praktyczną nauką zajmującą się zdrowiem człowieka jako całością. Uczy dyscyplinowania ciała i umysłu. Przywraca doskonałą równowagę na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i psychologicznym, a przez to prowadzi do doświadczenia pełnego spokoju.

Joga w Klubie FitPark prowadzona jest wg metody Iyeangara, jednego z największych współczesnych nauczycieli jogi, pioniera w terapeutycznym zastosowaniu jej w leczeniu wielu schorzeń. Metoda ta jest obecnie najpopularniejszym rodzajem jogi praktykowanym na świecie. Dzięki wykorzystaniu pomocy (np. kostek, krzeseł, lin, pasków) joga jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od indywidualnych ograniczeń osób ćwiczących.

Niezwykle istotne jest to, żeby praktyka się pogłębiała. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy istnieje możliwość praktykowania na różnych poziomach zaawansowania, tak jak ma to miejsce w Klubie FitPark. Co najmniej 3 - stopniowe poziomowanie oraz dodatkowe zajęcia specjalistyczne jak np. joga dla kręgosłupa dają pełen wachlarz możliwości, aby każda osoba mogła ćwiczyć jogę na poziomie dostosowanym do swoich potrzeb.

Q Sporty Walki

Programy treningowe w ramach Szkoły Sportów Walki skierowane są zarówno dla osób trenujących w grupach rekreacyjnych, jak i grupach zawodniczych; dla dzieci, młodzieży i dorosłych. System szkolenia daje możliwość udziału w treningach o bardzo przekrojowym charakterze.

REKREACYJNIE DLA DOROSŁYCH
Cel zajęć dedykowanych osobom dorosłym to nauka techniki, samoobrony, redukcja wagi, poprawa samopoczucia oraz dobra zabawa. Podczas zajęć używamy profesjonalnych tarcz i worków.

WYCZYNOWO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Dla nieco młodszych otwieramy również drogę do rywalizacji sportowej. Treningi/szkolenia prowadzone są kompleksowo przez wykwalifikowaną kadrę trenerską - medalistów Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

Zajęcia odbywają się na specjalistycznie przygotowanych salach treningowych z matami. Do zajęć używamy profesjonalnych tarcz, worków, gruszek bokserskich.

Programy treningowe w ramach Szkoły Sportów Walki opracowane zostały przez trenera Reprezentacji Polski Muaythai Rafała Ślusarz - trenera z wieloletnim doświadczeniem, wychowawcy wielu Mistrzów Polski, Europy i Świata, trenera klubu sportowego Octagon Kraków.

Q Siłownia

W przestrzeni siłowni znajduje się wielofunkcyjna klatka treningowa Motion Cage firmy Hoist Fitness. Umożliwia ona wykonanie treningu funkcjonalnego o charakterze wzmacniającym, szybkościowym, kondycyjnym oraz równoważnym.

Koniecznie wypróbuj nasz grupowy trening w siłowni odbywający się aż trzy razy dziennie – FTO – zaprogramowany i prowadzony przez zespół doświadczonych Trenerów, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności w drodze do pożądanych rezultatów. W czasie treningu, Trener prowadzący dostosowuje poziom intensywności do poziomu mocy uczestnika. Indywidualne podejście Trenera daje możliwość wzięcia udziału w tym samym treningu zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w FitPark

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem