W FizjoBell pracujemy w sposób holistyczny, uświadamiając o konieczności dbania o wszystkie sfery zdrowia. Szeroki wachlarz usług, pozwala warstwa po warstwie doprowadzić nasze ciało do poczucia sprawności, oraz witalnego wizerunku. Rehabilitacja i masaże przeplatane są z personalnie dopasowanymi treningami czy zabiegami relaksującymi. Usuwamy ból, zwiększamy zakres ruchu jednocześnie harmonizując ciało z umysłem, co oddziałuje na wygląd zewnętrzny, skórę, oczy, włosy. Po prostu mądrze dla ciała, przyjemnie dla ciebie.

 

Q Strefa leczenia

Konsultacja i diagnostyka to pierwszy krok do skutecznej rehabilitacji oraz leczenia. Podczas wizyty przeprowadzony zostaje wywiad z pacjentem i ocena jego stanu zdrowia. Efekt to dobranie odpowiedniej metody rehabilitacji, a także zaplanowanie serii zabiegów oraz ćwiczeń.

Q Trening medyczny

Trening medyczny (kinezyterapia), czyli leczenie i terapia poprzez ruch. Zajęcia poprzedzone są wnikliwą diagnostyką i ustaleniem planu rehabilitacji.

Jest to najlepsza forma treningu medycznego wykorzystującego najnowsze metody terapeutyczne dobrane do Ciebie i Twojego schorzenia. Szczególnie polecane po
przebytych urazach i schorzeniach narządu ruchu. Pozwalają odzyskać siłę oraz kontrolę nad ciałem, angażują wszystkie grupy mięśniowe. Rodzaj ćwiczeń oraz ich intensywność jest dopasowywana na każdym spotkaniu do aktualnego stanu zdrowia aż do momentu usunięcia bólu lub odzyskania prawidłowej ruchomości stawów. Zawsze połączone z edukacją pacjenta.

Ćwiczenia odbywają się indywidualnie z mgr fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem.

Q Masaż pleców

Masaż pleców jest zabiegiem, w którym niezwykle istotne jest indywidualne podejście do pacjenta. Dlatego zabieg ten zawsze poprzedza szczegółowy wywiad oraz diagnoza wykonana przez profesjonalnego fizjoterapeutę. Masaż, w zależności od towarzyszących dolegliwości, angażuje wszystkie grupy mięśniowe pleców lub tylko ich część. Jest zabiegiem polecanym osobom prowadzącym siedzący tryb życia, uskarżającym się na częste bóle kręgosłupa, odcinka szyjnego czy lędźwiowego.


Korzyści:

– ulga w bólu,

– złagodzenie napięcia mięśniowego,

– poprawa samopoczucia oraz poprawa jakości codziennego funkcjonowania.

Q Masaż wyszczuplający brzucha

Głównym celem masażu jest ujędrnienie oraz wymodelowanie okolic brzucha i talii. Ponadto stanowi idealne uzupełnienie diety oraz treningów, a wykonywany regularnie pomaga w utrzymaniu smukłej i atrakcyjnej sylwetki. Świetnie sprawdzi się na wiosnę, aby przygotować ciało do sezonu letniego.


Korzyści:

– wymodelowanie, ujędrnienie okolic brzucha i talii,

– wysmuklenie sylwetki,

– pozytywne samopoczucie,

– idealne uzupełnienie treningów i zbilansowanej diety.

Q Masaż gorącymi olejami

Połączenie specjalnej techniki masażu oraz zastosowania gorących olejów daje efekt w postaci relaksującego i wyciszającego rytuału. Zabieg pobudza siły witalne oraz przywraca naturalną równowagę organizmu, co stanowi podstawę dobrego samopoczucia oraz zdrowia fizycznego.

Korzyści:
– przywrócenie naturalnej równowagi ciała i ducha,
– wprowadzenie w stan wyciszenia i relaksu,
– odprężenie ciała, redukcja wewnętrznego napięcia,
– poprawa wyglądu skóry.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w FizjoBell

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek07:30 - 22:00
  • Wtorek07:30 - 22:00
  • Środa07:30 - 22:00
  • Czwartek07:30 - 22:00
  • Piątek07:30 - 22:00
  • Sobota10:00 - 18:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem