Klub  Kinetic Medical & Fitness jest połączeniem klasycznego klubu fitness siłowni i fizjoterapii, gdzie te trzy nurty przeplatają się tworząc jedną całość.

Naszym celem jest przede wszystkim kształtowanie prawidłowych nawyków ruchowych, dbanie o komfort i bezpieczeństwo, stwarzanie przyjaznej atmosfery do pracy nad własnym ciałem i duchem. To miejsce, gdzie w gronie znajomych osób, pasjonatów, przyjemnie spędzisz czas. U nas każdy, niezależnie od wieku, poziomu sprawności znajdzie optymalną dla siebie formę aktywności ruchowej.

Granice są tylko w głowie. Pomagamy je przekraczać!

Q Fitness

ABT
Trening wzmacniający i modelujący uda, pośladki i brzuch. Duża liczba powtórzeń danego ćwiczenia sprawia, że trening jest wydajny, a efekty są szybko widoczne. Ćwiczenia wykonuje się przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała oraz z przyborami: step, taśmy, piłki.

Intensywność: średnia (spalone kalorie: ~300 - 350 kcal)
Dla kogo: zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania

Inne zajęcia:
TBC, Magic Bar

Q Masaże

MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY
Masaż klasyczny może być wykonywany całościowo lub na wybranych partiach ciała.
Wykonywany jest na płytszych partiach mięśniowych, działa wyciszająco zarówno na układ nerwowy, jaki i na układ krążenia. Zadaniem masażu jest poprawa stanu fizycznego i psychicznego pacjenta.

Ma na celu zmniejszenie dolegliwości bólowych, wynikających z napięć mięśniowych i jest idealny dla osób, szukających odprężenia po ciężkim dniu, pełnym wzmożonego napięcia oraz stresu. W takcie masażu wykorzystywanych jest szereg technik manualnych takich jak rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie.

Masaż szczególnie polecany jest dla osób mających siedzący tryb pracy, z małą ilością ruchu.

AKUPRESURA STÓP
Niezależnie od tego, jaki masz charakter pracy, twoje stopy po całym dniu zasługują na odpoczynek. Medycyna naturalna podkreśla istnienie związku między punktami na stopie a wewnętrznymi organami naszego ciała. To właśnie na tym opiera swe właściwości akupresura. Odpowiednio wykonana akupresura stóp uśmierza ból i zmniejsza różne schorzenia – zaburzenia krążenia, niewydolność organów i problemy psychiczne.

Q Fizjoterapia

TERAPIA MANUALNA
To nic innego jak dobranie przez fizjoterapeutę po dokładnym badaniu palpacyjnym i obszernym wywiadzie odpowiednich metod terapeutycznych indywidualnie dobranych dla każdego pacjenta. Leczymy metodami uznanymi na całym świecie takimi jak terapia manualna według Kaltenborn-Evjenth, Cyriax, McKenzie.

Zabiegi manualne zdecydowanie przyczyniają się do skrócenia czasu zdrowienia i odzyskania pełnej sprawności fizycznej.
Pozwalają na znaczące ograniczenie leczenia farmakologicznego.
Zabiegi manualne połączone wraz z masażem i fizykoterapią czynią ten powrót zdecydowanie przyjemniejszy i szybszy.
Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Q Trening personalny

Trening personalny to trening, podczas którego trener pracuje tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty.
Dlaczego warto wybrać trening personalny?

Przede wszystkim jest efektywniejszy. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Dobry trener bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby.
Organizm każdej z nich wreszcie nieco inaczej reaguje na ćwiczenia. Trening personalny skupia się na jednej, konkretnej osobie. Poza tym dobry trener personalny reaguje na bieżąco, na przykład zmniejszając intensywność ćwiczeń lub zwiększając ją, kiedy jesteśmy w stanie zrobić więcej.

1 opinia o Kinetic Fitness

Agnieszka Belfino

3 Recenzji

Polecam…

5/ 5

Miła obsługa, fajne miejsce i dobra atmosfera do ćwiczeń….naprawde polecam innym to miejsce

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Kinetic Fitness

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek06:00 - 22:00
  • Wtorek06:00 - 22:00
  • Środa06:00 - 22:00
  • Czwartek06:00 - 22:00
  • Piątek06:00 - 22:00
  • Sobota09:00 - 19:00
  • Niedziela09:00 - 19:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem