Prezentacja Klinika Ambroziak Zobacz wideo

Klinika Ambroziak – dermatologia estetyczna i kliniczna, chirurgia plastyczna i naczyniowa, flebologia, ginekologia estetyczna, laryngologia oraz fizjoterapia i kosmetologia.

Wyjątkowe miejsce, które na warszawskiej mapie urody istnieje już od 16 lat. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne.

Klinika Ambroziak oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, flebologii, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii.

Q Dla kobiet w ciąży

Jako jedna z nielicznych Klinik w Polsce oferujemy kompleksowe zabiegi dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. Prowadzenie ciąży, program pielęgnacyjny, porady kosmetyczne i dietetyczne. Rytuały te odbywają się przy specjalnie skomponowanej muzyce, pozwalającej matce nawiązać kontakt z dzieckiem.

Q Raty

Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia.

Za zabiegi chirurgiczne wykonywane w Klinice Ambroziak można płacić w systemie ratalnym. MEDIRATY to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do firmy Medical Finance Group S.A. i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Klinika Ambroziak

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 20:00
  • Wtorek10:00 - 20:00
  • Środa10:00 - 20:00
  • Czwartek10:00 - 20:00
  • Piątek10:00 - 20:00
  • Sobota10:00 - 18:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem