Prezentacja Klinika Miracki Zobacz wideo

Klinika Miracki – medycyna estetyczna

Głęboko wierzymy, że to, co definiuje Klinikę Miracki na konkurencyjnym rynku medycyny estetycznej sprowadza się do jednego, prostego słowa: JAKOŚĆ.

Dzięki naszemu przekonaniu, że udany i odpowiedzialny biznes, niezależnie od branży determinowany jest przez spełnianie najwyższych standardów jakości, Klinika Miracki od lat cieszy się zaufaniem Pacjentów.

Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego partnera: Pacjenta, czy Współpracownika oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju, a także poszukiwania najbardziej efektywnych, innowacyjnych i skutecznych metod terapii dopasowanych do indywidualnych, dobrze rozpoznanych potrzeb Pacjenta stanowią podwaliny filozofii Kliniki Miracki.

Nasze podejście pozwala nam od wielu lat świadczyć najwyższej jakości, doceniane przez naszych pacjentów usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseoterapii, kosmetologii i chirurgii plastycznej.

Q Laseroterapia

Zabiegi laseroterapii to bez wątpienia najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na skuteczne, szybkie i nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne leczenie ogromnej ilości problemów estetycznych. Po zabiegi laseroterapii sięgamy zarówno, kiedy chcemy usunąć niechciany tatuaż, odmłodzić lub ujędrnić skórę, wymodelować sylwetkę jak i wtedy, gdy celem terapii laserowej jest pozbycie się zbędnego owłosienia, blizn, znamion skórnych, przebarwień czy zmian naczyniowych. Nowoczesne zabiegi laseroterapii znajdują też zastosowanie w ginekologii estetycznej czy laryngologii.

Dlaczego laseroterapia zyskuje sobie tak wielką popularność? Przede wszystkim z powodu bardzo wysokiej skuteczności, stosunkowo małej inwazyjności i możliwości uzyskania długotrwałych efektów. Po zabiegi laseroterapii coraz cześciej sięgają lekarze wielu specjalności, w tym również medycyny estetycznej, traktując ją jako alternatywę dla innych metod: chirurgicznych czy farmakologicznych.

Q Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej to wszystkie te procedury medyczne, które w klinice medycyny estetycznej powinien wykonywac wyłącznie lekarz. Warto o tym pamiętać, kiedy decydujecie się Państwo na zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym czy zabieg likwidacji zmarszczek. W odróżnieniu od zabiegów kosmetologicznych, procedury medycyny estetycznej wymagają głebokiej wiedzy na temat anatomii człowieka i uprawnień lekarskich, jako że zakładają przerwanie ciągłości naskórka podczas wykonywania zabiegu.

Do zabiegów medycyny estetycznej zaliczamy więc wszystkie procedury iniekcyjnie (zabiegi użyciem wypełniaczy, zabiegi likwidacji zmarszczek, czy zabiegi mezoterapii, karboksyterapii, zabiegi likwidujące cienie i worki pod oczami). W kategorii medycyna estetyczna mieszczą się też zabiegi wykorzystujące nici liftingujące oraz iniekcyjne zabiegi redukujące cellulit.

W Klinice Miracki również zabiegi z zakresu laseroterapii wykonywane są wyłącznie przez certyfikowanych lekarzy.

Q Chirurgia plastyczna

Chirurga plastyczna jest powszechnie uważana za najbardziej inwazyjną metodę wykorzystywaną w szerokim zakresie leczenia problemów estetycznych. Do niedawna, rzeczywiście chirurgia plastyczna zakładała zabiegi o bardzo wysokim stopniu inwazyjności. Jednak również w dziedzinie chirurgii plastycznej w związku z rozwojem nauki i technologii zachodzą radykalne zmiany. Zabiegi chirurgii plastycznej takie jak liposukcja czy modelowanie sylwetki lub lipotransfer niekoniecznie muszą wiązać się obecnie z użyciem skalpela.

Znacznie mniej inwazyjne procedury lipofillingu i liposukcji z wykorzystaniem metod laserowych lub ultradźwięków, przynoszę te same, spektakularne efekty, a nie obarczają Pacjenta koniecznością przechodzenia długiej rekonwalescencji.

Oczywiście w Klinice Miracki wykonujemy również tradycyjne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, takie jak korekta kształtu czy wielkości piersi, modelowanie twarzy i sylwetki.

Q Dermatologia

Jednym z podstawowych obszarów terapeutycznych, jakim zajmuje się medycyna estetyczna jest dermatologia. Schorzenia z zakresu dermatologii, a więc między innymi wszelkiego rodzaju choroby skóry, ale tez choroby ogólnoustrojowe afirmujące się objawami skórnymi – wszystko to wchodzi w zakres dermatologii.

W medycynie estetycznej, która zajmuje się przede wszystkim zabiegami związanymi z kondycją skóry, działania dermatologii przenikają się w innymi rodzajami zabiegów.
Dzięki dermatologii możemy przede wszystkim dokładnie poznać rodzaj schorzenia skórnego, z jakim borykamy się u Pacjenta i zdefiniować prawidłową, optymalną dla Jego zdrowia metodę terapeutyczną. Często będzie to sama procedura dermatologiczna i leczenie farmakologiczne, równie często przekierowanie do zabiegów z kategorii laseroterapii czy medycyny estetycznej.

Q Laryngologia

Laryngologia nieczęsto pojawia się jako odrębny dział w klinikach medycyny estetycznej. W naszym przypadku jest inaczej, z kilku powodów. Przede wszystkim, podstawową specjalizacją doktora Krzysztofa Mirackiego, założyciela Kliniki Miracki jest właśnie laryngologia.

Dlatego też jesteśmy pierwszą kliniką, która wprowadziła do swojej oferty, autorską, opracowaną przez doktora Mirackiego metodę laserowego leczenia chrapania. Dlatego też, spoglądamy jako zespół Kliniki Miracki nieco inaczej na zagadnienia związane ze schorzeniami z obszaru laryngologii. Wiele z nich, szczególnie te powiązane z zagadnieniem chrapania i zaburzeń snu, poza poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, wiąże się również z problematyką estetyczną i jest przyczyną kompleksów i utraty braku pewności siebie.

W zakres zabiegów laryngologii wykonywanych w naszej klinice wchodzi jednak znacznie większa liczba zabiegów – korekta małżowin nosowych, plastyka podniebienia, korekta migdałków czy podcięcie języczka. W Klinice Miracki te zabiegi właściwe dla obszaru laryngologii wykonujemy z wykorzystaniem technologii radiochirurgicznych.

Q Zabiegi dla mam

Po okresie ciąży i karmienia często przychodzi ten moment, kiedy młode mamy chcą poświęcić nieco czasu tylko dla siebie. Idealnym rozwiązaniem są wtedy zabiegi dla mam w klinice medycyny estetycznej.

Zabiegi dla mam to specjalnie skomponowane procedury, które pozwalają na powrót do formy po ciąży, są mało inwazyjne i w naturalny sposób pozwalają kobiecie zadbać o własną urodę.

Najwieksza popularnością wśród zabiegów dla mam cieszą się delikatne procedury poprawiające kondycję skóry, pozwalające zwalczyć rozstępy, cellulit czy luźność skóry w niektórych partiach ciała. Doskonałą alternatywą w puli zabiegów dla mam są również zabiegi ginekologii estetycznej i regeneracyjnej, które pomagają odbudować kondycję okolic intymnych.

Portfolio zabiegów dla mam jest bardzo szerokie i pozwala na szybką rewitalizację skóry. Warto jednak pamiętać, że większość procedur zabiegów dla mam wykonywana jest dopiero po zakończeniu okresu laktacji ze względu na zachowanie priorytet, jakim jest zdrowie mamy i jej dziecka.

Q Zabiegi dla mężczyzn

Medycyna estetyczna coraz cześciej otwiera swoje drzwi dla Panów. Zabiegi dla mężczyzn stają się coraz popularniejsze, a mężczyźni w różnym wieku korzystają ze specjalnej oferty zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn. Czym najcześciej interesują się Panowie? W naszej klinice najpopularniejsze zabiegi dla mężczyzn to przede wszystkim epilacja laserowa, zabiegi z użyciem wypełniaczy – w tym specjalna, przeznaczona dla męskiej skóry linia wypełniaczy organicznych Neauvia Man.

Jednak wśród zabiegów dla mężczyzn ogromną popularnością cieszą się też zabiegi wyszczuplania sylwetki – szczególnie zabieg laserowego, nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej SculpSure. Coraz większą sympatię wśród zabiegów dla mężczyzn zyskują też zabiegi mające na celu poprawę kondycji włosów, ich zagęszczenie i powstrzymanie procesów wypadania włosów.

1 opinia o Klinika Miracki

Opinie Facebook

32 Recenzji

Jestem zachwycona tym miejscem .

5/ 5

Jestem zachwycona tym miejscem . Szczególnie polecam Pana doktora Pawła Dybciaka! Bardzo profesjonalne podejście, omówienie przebiegu całego zabiegu oraz tego co będzie działo się po nim, nic mnie nie zaskoczyło i od samego początku czułam że jestem w najlepszych rekach . Usuwalam zmiany na twarzy po których już po tygodniu śladu brak! efeky sa rewelacyjne. Oby jak najwiecej bylo takich specjalistów. Polecam klinike z całego serca! 😀 Ola

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Klinika Miracki

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 21:00
  • Wtorek09:00 - 21:00
  • Środa09:00 - 21:00
  • Czwartek09:00 - 21:00
  • Piątek09:00 - 21:00
  • Sobota09:00 - 16:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem