Klinika SaskaMed oferuje pełen pakiet opieki medycznej w zakresie ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, endokrynologii, kardiologii, urologii, diabetologii oraz dermatologii estetycznej i kosmetologii, psychologii i psychiatrii. Budujemy zespół najwyższej klasy specjalistów, mamy perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny oraz sprzęt najnowszej generacji. Kładziemy nacisk na wysokie standardy opieki nad pacjentem. Chcemy stać się jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek tego typu w Polsce.

To co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście do problemów Pacjenta.

Zawsze na pierwszym miejscu jest Pacjent, jego zdrowie oraz równowaga i dobre samopoczucie. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do intymności i poczucia komfortu. Każdy pacjent jest dla nas V.I.P

Mieścimy się na granicy Saskiej Kępy i Gocławia, w nowoczesnym i eleganckim osiedlu Saska Apartments.

Posiadamy pięć przestronnych gabinetów na powierzchni 200 m2. Dysponujemy salą do zabiegów chirurgicznych w krótkim znieczuleniu oraz gabinet do zabiegów dermatologii estetycznej.

Q Konsultacje specjalistyczne

Ginekologia i Położnictwo
W w poradni ginekologicznej w Klinice SaskaMed w Warszawie oferujemy opiekę nad zdrowiem kobiety we wszystkich okresach jej życia, dla młodych kobiet dbających o profilaktykę, dla kobiet planujących ciąże, kobiet będących w ciąży, a także kobiet dojrzałych. Prowadzimy pary zagrożone niepłodnością, wykonujemy inseminację i badanie nasienia. Oferujemy opiekę położnej w zakresie edukacji laktacyjnej i diabetologicznej.

Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna (kosmetyczna lub estetyczna) – dziedzina medycyny zajmująca się korektą rzeczywistych lub odczuwanych defektów ciała.

Dermatologia
Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami skóry, włosów i paznokci oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim na skórze. Dermatolog leczy choroby, w najszerszym znaczeniu, a także niektóre problemy kosmetyczne skóry, skóry głowy, włosy i paznokcie, współpracuje ze specjalistami medycyny estetycznej oraz kosmetologii.
W klinice Saska Med przeprowadzamy konsultacje dermatologiczne z zakresu diagnostyki i terapii chorób skóry:

leczenia trądziku zwykłego i różowatego,
łojotokowego zapalenia skóry
oceny zmian skórnych (znamion, brodawek wirusowych, nowotworów)
zmian zapalnych skóry
alergii skórnych,
grzybicy skóry i paznokci,
brodawek, włókniaków i kłykcin kończystych,
łysienia
leczenia nadpotliwości,
hirsutyzmu.

Urologia
Urologia jest specjalnością medyczną, zajmującą się schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet. Urolog leczy wszystkie choroby układu moczowo-płciowego. Począwszy od stanów zapalnych i infekcji, przez nietrzymania moczu, po impotencję oraz nowotwory. Zajmuje się również leczeniem chorób nerek, moczowodów, nadnerczy, pęcherza oraz męskich narządów płciowych.

Kardiologia
Kardiologia to dziedzina medycyny obejmująca schorzenia i wady układu sercowo- naczyniowego, zarówno wrodzone, jak i nabyte. Kardiolodzy to lekarze zajmujący się diagnozowaniem, leczeniem i profilaktyką chorób serca i naczyń krwionośnych. Do badań zlecanych i wykonywanych przez kardiologów należą: pomiar ciśnienia tętniczego, badanie EKG, USG serca zwane inaczej echokardiografią, próba wysiłkowa, angiografia, badanie serca metodą Holtera.

Endokrynologia
Endokrynologia jest specjalnością medyczną zajmującą się gruczołami wydzielania wewnętrznego, czyli takimi, które produkują hormony. Endokrynolog diagnozuje i leczy zaburzenia hormonalne. Najczęstsze schorzenia, z jakimi w codziennej praktyce spotykają się endokrynolodzy dotyczą pracy takich gruczołów jak: przysadka, tarczyca, przytarczyce, nadnercza, trzustka i gonady (jajniki, jądra).

Lekarzom w diagnozowaniu i późniejszym leczeniu pomaga specjalistyczna wiedza z zakresu chorób wewnętrznych oraz szereg badań laboratoryjnych (hormonalne, badanie moczu) i obrazowych (USG, RTG, CT).

Psychologia
Oferujemy konsultacje z zakresu pomocy psychologicznej, psychoterapii i psychotraumatologii.
Jeśli odczuwają Państwo potrzebę pomocy w rozwiązaniu trudności życiowych, zarówno tych prywatnych jak i zawodowych zapraszamy na spotkania pod opieką
naszych Specjalistów.

Q Ginekologia plastyczna

Ginekologia plastyczna to zabiegi naprawcze lub rekonstrukcyjne mające na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych.
Zabiegi z tego zakresu polecane są dla kobiet w każdym wieku;

dla kobiet z problemami nietrzymani moczu,
dla kobiet niezadowolonych z wyglądu okolic intymnych lub nieusatysfakcjonowanych pożyciem seksualnym
dla kobiet po porodach,
dla kobiet zmagających się z dolegliwościami menopauzy
Ginekologia estetyczna staje się coraz bardziej popularną i dostępną dziedziną medycyny, dzięki której kobiety mogą zmieniać swoje życie na lepsze i szczęśliwsze. Klinika Saska Med posiada kompleksową i profesjonalną ofertę z zakresu ginekologii estetycznej. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie.

Do zabiegu kwalifikuje pacjentkę lekarz ginekolog. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

Q Medycyna Estetyczna

W Klinice Saska Med oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zapewniamy opiekę najwyższej klasy specjalistów oraz sprzęt najnowszej generacji.

1 opinia o Klinika SaskaMed

Nata

1 Recenzji

Polecam wszystkim

5/ 5

Rewelacyjna jakość usług. Dodatkowo bardzo miła atmosfera. Polecam

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Klinika SaskaMed

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem