LIPOLINE Clinic to miejsce wyjątkowe ze względu na swoją działalność. Jesteśmy głęboko przekonani, że liposukcja – modelowanie sylwetki – jest sztuką. Sztuka ta wymaga jednak nie tylko zmysłu artystycznego, ale również doświadczenia, umiejętności oraz szerokiej wiedzy medycznej chirurga wykonującego zabieg. To właśnie doświadczenie, wiedza i umiejętności gwarantują bezpieczeństwo zabiegu, z kolei artyzm lekarza pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Mówi się, że „wygląd to nie wszystko” – faktycznie tak jest. Jednak, gdy przestajemy czuć się dobrze w swojej skórze zaczyna brakować nam pewności siebie, spada nasza samoocena, a to znacznie wpływa na samopoczucie i jakość życia. Naszą misją jest przywrócenie radości życia i pewności siebie osobom, które z powodu mankamentów swojego ciała czują się nieszczęśliwe. W Lipoline Clinic pomagamy spełniać marzenia o idealnej sylwetce.

Q Indywidualne podejście

Jesteśmy przekonani, że sukces i zadowolenie pacjenta tkwi w zindywidualizowanym podejściu do konkretnego przypadku. Każdy pacjent, który zgłasza się do nas ma zgoła odmienne potrzeby, osobiste pragnienia i oczekiwania. Dlatego tak bardzo istotne jest, aby wypracować wspólną – lekarza i pacjenta – wizję, konieczną do osiągnięcia odpowiednich proporcji, harmonii i zadowolenia z efektów końcowych zabiegu.

Q Innowacyjność

Liposukcja większości kojarzy się z inwazyjnym zabiegiem chirurgicznego odsysania tłuszczu, który wiąże się z długim okresem rekonwalescencji, zniekształceniem skóry oraz powikłaniami około zabiegowymi. W naszej klinice natomiast wykorzystujemy najnowocześniejszą laserową metodę usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry – Palomar SlimLipo 3D.

Jest to obecnie najbezpieczniejsza technika inwazyjnego modelowania sylwetki, pozbawiona przykrych dolegliwości zdrowotnych po zabiegu, efektu „obwisłej skóry” oraz nierówności sylwetki.

Q Nasz zespół

Lipoline Clinic tworzą profesjonaliści z pasją. To lekarze i specjaliści posiadający wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie modelowania sylwetki oraz zaawansowanych technologii i metod oferowanych naszym pacjentom.

2 Opinie dla Lipoline Clinic

Opinie Facebook

32 Recenzji

Wyjątkowe miejsce

5/ 5

Pomimo pewnej nutki niepewności i lęku przed nieznanym, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Lipoline 🙂 począwszy od P. Marysi, zawsze służącej radą i pomocą, przez dra Wacławczyka, któremu serdecznie dziękuję, całemu Personelowi zawsze uśmiechniętemu i pełnemu kompetencji 🙂 Pani Patrycja działa cuda ! <3 Dziękuję i polecam!!!!!

Czy ta recenzja jest... ?

Opinie Facebook

32 Recenzji

Polecam!

5/ 5

Polecam ! Już po pierwszym zabiegu endermologii widać efekty.

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Lipoline Clinic

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek07:00 - 21:00
  • Wtorek07:00 - 21:00
  • Środa07:00 - 21:00
  • Czwartek07:00 - 21:00
  • Piątek07:00 - 21:00
  • Sobota07:00 - 15:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem