Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm została stworzona w 2001 roku przez dr Romana Prończuka specjalistę dermatologa i lekarza medycyny estetycznej .

Medi-Derm, to nowoczesna i dyskretnie usytuowana Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej, oferująca swoim Pacjentom kompleksową opiekę w zakresie: Medycyny Estetycznej, Zabiegów Laserowych, Dermatologii, Dermatochirurgii, Flebologii i Kosmetologii.

Bezpieczeństwo i skuteczność każdej procedury gwarantuje Państwu zespół doświadczonych lekarzy i ekspertów. My nie obiecujemy cudów. Obiecujemy solidną i uczciwą pracę, pełen profesjonalizm i widoczne efekty.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, nieustanie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach oraz kongresach w Polsce i za granicą.

Chętnie też bierzemy udział w projektach mających na celu przywrócenie kobietom i mężczyznom ich naturalnego piękna i wynikającej z tego większej pewności siebie.

Q KONSULTACJE LEKARSKIE

Oferujemy konsultacje specjalistyczne w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii i flebologii
150 zł

Q Liposukcja

znana również, jako „odsysanie tłuszczu” lub w skrócie „lipo”, to zabieg, który pozwala usunąć tkankę tłuszczową z różnych partii twarzy i ciała, w których nam to przeszkadza. Może to być brzuch, uda lub pośladki, rzadziej szyja, plecy czy ramiona, a także podbródek i policzki.

Do niedawna liposukcja kojarzyła się z poważną operacją chirurgiczną. Dziś już nie trzeba decydować się na tak poważną ingerencję, wybierając zamiast tego procedury znacznie mniej inwazyjne, bezpieczne, porównywalne do tradycyjnej liposukcji, a oferowane przez medycynę estetyczną.Liposukcja – Popularne metody

Istnieją różne warianty ‘lipo’. Na większe obszary, wymagające usunięcia znacznej ilości tkanki tłuszczowej, stosuje się dziś z dużym powodzeniem liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo, której dodatkowym atutem jest możliwość wyrzeźbienia mięśni pod skórą.

Kiedy nadmiar tkanki tłuszczowej jest niewielki wystarczy lipoliza laserowa. Zaletą tego zabiegu jest jednoczesne odsysanie i ujędrnianie obszaru zabiegowego – to pozwala uniknąć efektu luźnej skóry; łączy redukcję tkanki tłuszczowej ze znaczną poprawą jakości skóry.

W Klinice Medi-Derm stosujemy również liposukcję wibracyjną, którą można łączyć z liposukcją laserową – takie połączenie umożliwia uzyskanie jeszcze bardziej spektakularnych efektów, zwłaszcza u osób z dużym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jeśli natomiast chcemy z jednej strony zredukować, a z drugiej wykorzystać pobraną tkankę do zabiegu modelującego, np. powiększanie piersi, wykorzystujemy metodę liposukcji wodnej Body – Jet , która łączy odsysanie z jednoczesnym zabezpieczeniem dobrej jakości materiału do przeszczepu – efekt uzyskany tą metodą jest bardzo naturalny i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań.

Liposukcja, nadal kojarzona głównie z modelowaniem ciała, jest z równym powodzeniem stosowana do modelowania okolic twarzy, szyi, czy podbródka. Na te partie stosuje się przeważnie mini-liposukcję laserową lub lipolizę iniekcyjną. Odpowiednią metodę usuwania tkanki tłuszczowej dobiera lekarz podczas konsultacji, uwzględniając przy tym indywidualne oczekiwania pacjenta.

Zabiegi o sprawdzonej skuteczności
•Vaser Lipo – liposukcja ultradźwiękowa
•Body Jet – liposukcja wodna
•Liposukcja laserowa
•Lipoliza iniekcyjna

Q MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna a tak naprawdę jej rozwój wydaje się nas coraz bardziej zaskakiwać. Dziś, nie tylko jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania konkurujące z chirurgią plastyczną, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia, ale na dodatek zadbać o naturalny efekt końcowy, przynoszący pacjentom znacznie więcej satysfakcji i, co nie bez znaczenia, oszczędzający im cierpienia.

W pogoni za pięknem i młodym wyglądem sięgamy bardzo często po rozwiązania, bardziej lub mniej inwazyjne, mające na celu poprawę kondycji skóry i utrzymanie jej w idealnym stanie. Medycyna estetyczna pozwala na spowolnienie procesu starzenia się skóry poprzez wspomaganie czynników regeneracyjnych zachodzących w skórze.

Najważniejsze jest to, aby zachować odpowiednie proporcje, w tym także wybrać właściwą metodę oraz ustalić zakres terapii. Nie jest rolą dobrego lekarza wykonywać oczekiwane przez pacjenta zabiegi, ale dobierać takie, które w jego ocenie, spełnią oczekiwania pacjenta pokładane w terapii.

Czasami ważnym kryterium okazuje się cena, to również bierzemy pod uwagę i staramy się uwzględnić ten aspekt w relacji terapeutycznej. Nasi specjaliści to zespół doświadczonych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, którzy w sposób profesjonalny, bezpieczny i umiejętny zaopiekują się każdym pacjentem. Przyświeca nam jeden cel: Efekt musi być zachwycający!

Q Konsultacje dietetyczne/dieta

Porady dietetyczne dedykowane są osobom, które chcą zadbać o swoje zdrowie, wygląd a także samopoczucie. Chcemy zaproponować Państwu spotkanie z dietetykiem, który dzięki doświadczeniu potrafi odpowiednio zmotywować do zmiany nawyków żywieniowych, tak aby stały się one przyjemnością a nie przykrym doświadczeniem.Pierwsze spotkanie, czas trwania około 60 minut:
•Poznanie pacjenta, przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego
•Ocena stanu odżywienia
•Omówienie indywidualnie dopasowanych do potrzeb pacjenta zaleceń żywieniowych i zbilansowanej diety;
•Określenie motywacji, celu i czasu trwania kuracjiCo obejmuje konsultacja dietetyczna?Na podstawie informacji zebranych na pierwszym spotkaniu dietetyk opracowuje jadłospis, który uwzględnia umiejętności kulinarne pacjenta, preferencje smakowe ,możliwości czasowe i dostępność produktów spożywczych. Sposób odbioru jadłospisu z każdym pacjentem jest ustalany indywidualnie (ok. 1 tydzień po pierwszej wizycie).

Wizyta kontrolna (po około 2 tygodniach stosowania zaleceń), czas trwania około 30 minut:
•Sprawdzenie efektów dotychczasowej diety;
•Wykonanie pomiarów antropometrycznych i analizy składu ciała
•Ocena samopoczucia i smakowitości potraw
•Podnoszenie świadomości prowadzenia zdrowego stylu życia;
•Dalsza motywacja pacjenta

CennikKonsultacje:

Pierwsza wizyta – 120zł

Wizyta kontrolna – 60zł

Indywidualny jadłospis:

Jadłospis 7-dniowy – 140zł

Jadłospis 14-dniowy – 200zł

Q Dermatochirurgia

Dermatochirurgia czyli chirurgia skóry jest dziedziną medycyny, która łączy w sobie takie specjalności medyczne jak: dermatologia, chirurgia plastyczna, onkologia, flebologia.


Popularne metody chirurgicznego usuwania znamion

Polega na leczeniu chorób skóry i tkanki podskórnej, poprzez usunięcie zmian chorobowych przy użyciu, takich metod jak: laser CO2, skalpel, elektrokoagulacja czy krioterapia. Wybór odpowiedniej metody usunięcia zmiany skórnej jest dobierany podczas konsultacji lekarskiej.


ZapiszWskazania do zabiegu:


•kaszaki
•włókniaki
•tłuszczaki
•brodawki wirusowe (zwykłe, płaskie, stóp)
•brodawki narządów płciowych (kłykciny kończyste)
•kępki żółte zlokalizowane w okolicach oka
•brodawki łojotokowe
•blizny przerosłe (keloidy)
•znamiona barwnikowe (tzw. “pieprzyki”)
•zmiany przednowotworowe i nowotworowe skóry
•usuwanie wrastających paznokci
•usuwanie nagniotków i odcisków
•usuwanie żylaków, pajączków

Q Dermatologia

Wiele popularnych dziś chorób skóry, takich jak: grzybica, czy trądzik ma charakter przewlekły, lecz jest całkowicie wyleczalna. Rolą dermatologa jest właściwe zdiagnozowanie problemu i dobór metod, które pozwolą skutecznie się z nim uporać, jak również zapobiec jego potencjalnym, przykrym konsekwencjom w przyszłości (patrz: blizny potrądzikowe, trądzik różowaty).

Kiedyś dermatolog miał do dyspozycji wyłącznie szkło powiększające i zewnętrzne laboratorium; dziś dermatologia to także nowoczesny sprzęt pozwalający postawić diagnozę praktycznie bez ryzyka pomyłki – wideodermatoskopowa diagnostyka znamion, czy dopplerowska diagnostyka żył to technologie, które bez wątpienia usprawniają pracę lekarzom i doskonale służą pacjentom. Z dermatologią silnie powiązana jest kosmetologia.

Dermatolog Warszawa

Dobry specjalista w praktyce często łączy ze sobą te dwa obszary, ponieważ to optymalizuje efekty leczenia i znacznie podnosi komfort pacjenta.

Popularne defekty estetyczne, w tym: brodawki, nagniotki, kępki żółte, włókniaki, czy wrastające paznokcie, nie zagrażają co prawda życiu, ale mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie lub odbierać mu komfort. Na szczęście dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny, w szczególności zaś laseroterapii, te problemy daje się dziś bardzo łatwo rozwiązać z pominięciem ryzyka powikłań. W 100% wyleczalne są również wcześnie wykryte, a zagrażające życiu nowotwory skóry; z pomocą przychodzi nam profilaktyka i regularne monitorowanie zmian.

Współczesna dermatologia ma naprawdę bogatą paletę możliwości diagnostyczno-terapeutycznych, które doświadczony specjalista wykorzystuje sprawnie w terapii, doprowadzając do całkowitego wyleczenia lub znacznej poprawy stanu skóry na danym etapie leczenia.

Q Flebologia

Diagnostyka przewlekłej niewydolności żylnej jest możliwa dzięki badaniu ultrasonograficznemu metodą Dopplera – umożliwia ono sprawdzenie naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych. Jeśli krew przepływając przez żyły i aorty napotyka na przeszkody to właśnie badanie USG Color Doppler odnajdzie je i pozwoli na szybką ich analizę.

Przewlekła niewydolność żylna dotyka kilkadziesiąt procent populacji, z niewydolnością żylną ma do czynienia co druga kobieta i około 40 proc. mężczyzn.

Do przewlekłej niewydolność żylnej dochodzi gdy następuje zaburzenie odpływu krwi żyłami powierzchownymi oraz głębokimi kończyn dolnych. Objawami choroby są m.in. uczucie ciężkich nóg, kurcze nocne, ból wzdłuż przebiegu żył, świąd, oraz zespół niespokojnych nóg. Choroba ta często prowadzi do powstawania żylaków, zakrzepicy żylnej, wylewów podskórnych a także owrzodzeń.

Na rozwój przewlekłej niewydolności żylnej mają wpływ takie czynniki jak: wiek, płeć, terapia hormonalna, obciążenia genetyczne. Najczęściej największe znaczenie mają czynniki ryzyka, takie jak: siedząca lub stojąca praca, otyłość, które najlepiej wyeliminować, stosując odpowiednią profilaktykę oraz wdrożenie leczenia na wcześniejszych etapach choroby, tak aby nie dopuścić do powstania zaawansowanego jej stadium.

Aby przeprowadzić diagnozę układu żylnego należy wykonać badanie USG Doppler, czyli badanie przepływów żylnych. Pomaga ono określić w jakim stanie są naczynia żylne powierzchowne jak i głębokie, oraz stwierdzić rodzaj i stopień ich uszkodzenia. Analiza wyników badania, pozwala lekarzowi wybrać skuteczną metodę leczenia u danego pacjenta.


Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w MediDerm

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 20:00
  • Wtorek09:00 - 20:00
  • Środa09:00 - 20:00
  • Czwartek09:00 - 20:00
  • Piątek09:00 - 20:00
  • Sobota09:00 - 14:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem