Centrum NOWA EUROPA

Nowa Europa jest niepowtarzalnym miejscem zlokalizowanym w centrum miasta, w którym możecie Państwo wypocząć, zrelaksować się, zadbać o swoje ciało, urodę, skorzystać z porady specjalistów. Oferujemy szeroki wachlarz różnego rodzaju usług:

– porady lekarzy specjalistów

– zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

– masaże

– konsultacje dietetyczne

– zajęcia fitness

– siłownię

– grotę solną

Nasza wyszkolona kadra specjalistów zapewnia fachową poradę, indywidualne podejście do pacjenta oraz wykonanie zabiegów na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Naszym celem jest świadczenie doskonałej jakości usług, kompleksowo ukierunkowanych na zachowanie Państwa zdrowia i urody na długie lata.

Q Zakres naszych usług

Oferujemy usługi nie tylko z zakresu pielęgnacji urody, ale także zdrowia. W naszym centrum znajdą Państwo zabiegi medycyny estetycznej. Mogą one pomóc opóźnić oraz zniwelować efekty starzenia się skóry. Oferujemy zarówno zabiegi na twarz, jak i całe ciało. Mają one charakter małoinwazyjny i przeprowadzane są w sposób bezbolesny. Zapewniamy także szeroki wybór pomocy ze strony lekarzy specjalistów: ginekologów, dermatologów, kardiologów, stomatologów, psychiatrów, reumatologów, laryngologów oraz ortopedów. Dysponujemy również gabinetem diagnostycznym EEG do badania czynności mózgu.

Mamy świadomość, jak ważna jest profilaktyka. Dlatego oferujemy także konsultacje dietetyczne, które pomogą zmienić nawyki żywieniowe. Z kolei zajęcia fitness i inne treningi pozwolą utrzymać organizm w lepszej kondycji. Mimo iż znajdujemy się w centrum Łodzi, zapewnimy relaks i ucieczkę od zgiełku miasta. Grota solna pozwoli nie tylko na uzupełnienie braków jodu w organizmie, ale także na zregenerowanie sił.

Q Medycyna Estetyczna

Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mogą pomóc opóźnić starzenie się skóry. Pozwolą one usunąć również takie niedoskonałości jak zmarszczki, cellulit, łysienie plackowate czy rozstępy. Wykonujemy peelingi chemiczne, mezoterapię, odmładzanie laserem IPL, elektrokoagulację, lipolizę iniekcyjną i wiele innych zabiegów.

Q Zdrowie

U nas możesz skorzystać z konsultacji z lekarzami specjalistami z zakresu: ginekologii, dermatologii, kardiologii, laryngologii, ortopedii, psychiatrii, reumatologii oraz stomatologii. Świadczymy usługi zarówno w zakresie profilaktyki i diagnostyki, jak i leczenia. Posiadamy także diagnostyczny gabinet EEG do badania czynności mózgu.

Q Fitness

Dla osób pragnących zwiększyć aktywność fizyczną proponujemy fitness & zajęcia autorskie. Treningi odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów i są dostosowane do Twojego stopnia zaawansowania. Oferujemy ćwiczenia modelujące, spalające tkankę tłuszczową, a także body mind, zajęcia choreograficzne i więcej.

Q Dietetyka

Zdrowe nawyki żywieniowe wspomogą odchudzanie oraz wpłyną pozytywnie na ogólną kondycję organizmu. Znajdziesz u nas nie tylko porady dietetyka. Dokonamy szczegółowej analizy ciała pod kątem ilości zatrzymanej wody czy zawartości tkanki tłuszczowej. Pomożemy Ci także opracować indywidualny plan żywieniowy.

Q Grota solna

Źródło relaksu i zdrowia w centrum miasta! Grota solna pozwoli na uzupełnienie braków jodu w organizmie. Jego niedobory mogą powodować schorzenia dróg oddechowych, niedoczynność tarczycy, otyłość czy też depresję. Nasza grota to także miejsce, gdzie można zregenerować siły po intensywnym treningu sportowym.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Nowa Europa

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 21:00
  • Wtorek09:00 - 21:00
  • Środa09:00 - 21:00
  • Czwartek09:00 - 21:00
  • Piątek09:00 - 21:00
  • Sobota09:00 - 15:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem