Pelle d’Oro  – Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Medycyna estetyczna, kosmetologia i wizaż

Aleksandra Bogubowicz i dr Mariusz Socha tworzą zgrany duet zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Ona –

kosmetolog, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej w Warszawie, pracowała przy wielu produkcjach filmowych i teatralnych, m.in. przy filmie Wiedźmin, i wielu spektaklach Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

On –

lekarz medycyny estetycznej, ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach i Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Szkolił się u najlepszych specjalistów w Polsce i na świecie, m.in. u prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby, dr Andrzeja Ignaciuka i dr Marcina Ambroziaka.

Ich spotkanie zaowocowało powstaniem kliniki Pelle d’Oro, miejsca w centrum Częstochowy, będącego połączeniem kameralnej atmosfery, oraz zabiegów kosmetycznych i medycznych na najwyższym poziomie.

 

Q Kosmetologia

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Makijaż permanentny to inaczej makijaż trwały; szczególnie polecany dla kobiet które chcą nadać twarzy wyrazistości bez konieczności spędzania długiego czasu przez lustrem przy wykonywaniu tradycyjnego makijażu; przeznaczony również dla kobiet pragnących zatuszować drobne niedoskonałości, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia, a także dla osób, które nie mogą się malować z powodu uczuleń lub pozbawionych brwi i rzęs w wyniku zabiegów medycznych np. chemioterapia. Makijaż permanentny najczęściej wykonywany jest w okolicach ust, brwi i oczu.

MAKIJAŻ PELLE D'ORO:

Makijaż - kosmetyki

W Pelle D’oro przywiązujemy dużą uwagę do kosmetyków stosowanych w trakcie wykonywania makijażu; wykorzystujemy tylko te, o których wiemy, że są najwyższej jakości. Używamy kosmetyków marek takich jak: Guerlain, Dior, YSL, MAC. Przede wszystkim jednak wykorzystujemy markę Jane Iredale. Jane Iredale to kosmetyki mineralne, które nie wchodzą w reakcję z bakteriami. Lider makijażu wykonywanego po zabiegach medycyny estetycznej.

DECLEOR - RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE W GABINECIE

Rytuały Decleor oparte są o wykonywanie po kolei określonych czynności, które składają się na cały zabieg. Zabiegi wykonywane są dla wszystkich Programów Decleor – Aroma Lisse, Prolagene Lift, Rose d’orient, Ylang Ylang, Neroli, White Petal, Marjonaline, Orexcellence oraz Aurabsolu.

ENDERMOLOGIA LPG® LIPO M6
Dbanie o ciało to nie tylko zdrowa dieta i aktywność fizyczna, ale i odpowiednio dobrane zabiegi, których celem jest utrzymanie go w dobrej kondycji. Endermologia to zabieg polegający na stymulacji tkanki łącznej poprzez masaż podciśnieniowy specjalnie ustawionymi rolkami, naturalnie i nieinwazyjnie poprawiający zdrowie i urodę ciała. Największą zaletą tej techniki masażu jest możliwość pozbycia się tkanki tłuszczowej odpornej zarówno na dietę, jak i gimnastykę. Tym samym endermologię uznaje się za jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, likwidacji rozstępów oraz wyszczuplania i modelowania sylwetki.

KARBOKSYTERAPIA CO2
Zabieg karboksyterapii, wykonywany w Pelle d’Oro polega na wprowadzeniu pod skórę, śródskórnie lub bezpośrednio w tkankę tłuszczową dwutlenku węgla. Podawany gaz jest całkowicie bezpiecznym dla Pacjenta gazem medycznym.

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER® DESIRE™
Depilacja laserowa to metoda pozwalająca trwale i precyzyjnie usuwać niechciane owłosienie, a urządzenia LightSheer® i LightSheer® Desire™ – lasery diodowe używane w Pelle d’Oro należą do najnowocześniejszych i najmocniejszych na świecie.

ERAPIA SKÓRY TRĄDZIKOWEJ I ŁOJOTOKOWEJ – ACNELAN
Metoda Acnelan to 3 zabiegi profesjonalne oraz gama produktów do użytku domowego.

Zabiegi profesjonalne powodują blokadę 5α reduktazy - reakcji przekształcania testosteronu w dihydrotestosteron (DHT), co w efekcie intensywnie odblokowuje mieszki włosowe, złuszcza i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych, czyli przeciwdziała czynnikom powodującym powstawanie trądziku. Zestaw produktów pozwala przeprowadzić kurację na skórze twarzy, dekoltu oraz pleców.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Mezoterapia bezigłowa uznawana jest za przełomowe odkrycie w medycynie estetycznej. Dzięki mezoterapii bezigłowej możemy poprawiać kondycję skóry i niwelować cellulit bez konieczności zastosowania zastrzyków lub zabiegów chirurgicznych, które są niewskazane i/lub niekomfortowe dla niektórych Pacjentów z uwagi na towarzyszące im odczuwanie bólu, zaczerwienienia, siniaki lub wybroczyny.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Mezoteriapia mikroigłowa należy do grupy zabiegów działających w sposób zbliżony do liftingu. Różnica polega na tym że jest metodą niechirurgiczną. Skuteczność tej metody opiera się na unikalnej technologii rewitalizacji skóry oraz na pobudzaniu jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.

MEZZOROLLER DMN
Celem zabiegów przeprowadzanych przy użyciu mezzorollera jest oddziaływanie na problemy związane z wyglądem skóry poprzez zwiększenie przenikania preparatów leczniczych.

OXYBRAZJA
Oxybrazja to peeling wodno – tlenowy, uznawany za jedną z najbardziej innowacyjnych metod rewitalizacji skóry. Zabiegi takie jak peelingi, których celem jest złuszczanie naskórka, np. mikrodermabrazja diamentowa czy peelingi chemiczne, nie powinny być wykonywane w okresie letnim/wakacyjnym, ponieważ skóra nie może być potem narażona na intensywne działanie promieni słonecznych.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Mikrodermabrazja to jedna z najpopularniejszych, niemedycznych technik odnowy skóry. Jej główne zalety to rozjaśnianie i odświeżanie skóry, niwelowanie przebarwień i zmarszczek, a także usuwanie zaskórników.

PEELING KAWITACYJNY
Gładka i jasna cera sprawia, że twarz wygląda młodo i promiennie – jeśli chcemy uzyskać i zatrzymać taki efekt musimy pamiętać o regularnym oczyszczaniu i złuszczaniu naskórka.

SONOFOREZA (ULTRADŹWIĘKI)
Sonoforeza to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe do wprowadzania w głąb skóry substancji odżywczych i leczniczych. Ultradzwięki raz wytwarzają ciepło, dwa wywołują masaż – obie te rzeczy wspomagają wprowadzanie preparatów w głąb tkanek; poprawiają przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek.

RADIOFALA RF
Zabieg RF (radiofala lub radiofrequency) polega na oddziaływaniu na skórę właściwą i pobudzaniu jej do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych i elastyny. Pobudzenie głębszych warstw skóry następuje w wyniku stymulacji prądami o częstotliwości fal radiowych – RF. Fala radiowa, poprzez ogrzanie skóry, powoduje zwiększenie przepływu krwi, co dotlenia i jednocześnie odżywia skórę.

LASER BIOSTYMULUJACY
Działanie zabiegu bazuje na dokładnym naświetleniu tkanek za pomocą światła laserowego o parametrach biostymulacyjnych. Podczerwone promieniowane laserowe doprowadza energię o podwyższonym natężeniu do tkanek położonych w głębi ludzkiego organizmu, co jest niemożliwe przy zastosowaniu metod fizycznych. Z tego tez powodu laser biostymulujący jest laserem terapeutycznym.

RETIX C
Retix C to jeden z najatrakcyjniejszych regenerująco - złuszczających zabiegów kosmetologii estetycznej. Aktywnie działają tu retinol 4%, witamina C 8% oraz kompleks antyoksydantów 30%. Retix C intensywnie przeciwdziała procesom starzenia, odmładza, głęboko stymuluje i regeneruje skórę.

ZŁOTA MASKA - GOLD MASK
Złota Maska to luksusowy zabieg, w którym wykorzystujemy 24 karatowe złoto w celu nasycenia skóry tlenem i usunięcia oznak starzenia; w efekcie szybko i skutecznie możemy poprawić koloryt i wygląd skóry.
Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów cery, ze szczególnym wskazaniem skóry z wyraźnymi oznakami starzenia. Złoto to ekologicznie czysty materiał jest zatem bez problemów przyswajane przez organizm.

Q Medycyna Estetyczna

INFINI RF FIRMY LUTRONIC® - IGŁOWY TERMOLIFTING - LIFTING TWARZY I POWŁOK SKÓRNYCH
W miarę upływu czasu skóra całego ciała staje się coraz mniej jędrna; to proces naturalny i nie jesteśmy w stanie go zatrzymać. Możemy natomiast skutecznie go spowalniać i sprawić by nasza skóra zachowała swą gładkość. Poprzez zapobieganie zmianom we wczesnej fazie najlepiej o nią zadbamy.

LASER FRAKCYJNY CO2 – EFEKTOWNE ODMŁODZENIE SKÓRY
Każdego dnia skóra twarzy narażona jest na działanie całego szeregu różnych czynników np. słońca, wiatru, mrozu, suchego lub wilgotnego powietrza. Dlatego pomimo tego, że często dbamy o nią bardziej intensywnie niż o resztę ciała, stosując wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, nie jesteśmy w stanie osiągnąć efektu, który dają profesjonalne zabiegi.

LASER CHIRURGICZNY CO2 - USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH
Funkcja chirurgiczna lasera służy usuwaniu zmian skórnych i naskórkowych (skalpel chirurgiczny). Zmiany występujące na powierzchni skóry często są dla Pacjentów powodem dyskomfortu psychicznego i tym samym mogą wpływać na ich życie. Zabiegi usuwania znamion przy użyciu lasera powodowane są nie tylko względami estetycznymi, ale również medycznymi.

TERAPIA ŚWIATŁEM LED
Terapia światłem LED – Healite II Combo

Światło pobudza nas do życia, bez niego mamy mniej energii. Każdy z nas zna uczucie oczekiwania na wiosnę - więcej słońca, dłuższe i jasne dni; budzimy się do życia tak jak otaczająca nas przyroda. Terapia światłem LED, zwana również fototerapią, wykorzystuje prozdrowotne właściwości światła na rzecz poprawy niektórych schorzeń, przede wszystkim tych występujących w dziedzinie dermatologii.

TOKSYNA BOTULINOWA BOTOX® / AZZALURE® – LECZENIE ZMARSZCZEK MIMICZNYCH
Zmarszczki mimiczne często pojawiają się już u osób w młodym wieku ponieważ powstają w wyniku żywej mimiki twarzy. Toksyna botulinowa to w medycynie estetycznej przełom pod względem rozwoju procedur niechirurgicznych. Używana jest przede wszystkim w kuracjach redukcji zmarszczek mimicznych górnych okolic twarzy – czoła, okolic brwi oraz zmarszczek wokół oczu tzw. „kurzych łapek”, ale także okolic ust, brody i szyi.

TOKSYNA BOTULINOWA BOTOX® / AZZALURE® A LECZENIE MIGRENY
Skuteczność zabiegu z użyciem botoxu bazuje na wskazaniu tych partii mięśni głowy, które uciskają, ugniatają lub w inny sposób podrażniają nerwy powodujące ataki migreny, a następnie iniekcyjnym podaniu toksyny botulinowej. Preparat najczęściej wstrzykiwany jest w mięśnie w okolicy skroni, czoła oraz tylnej części głowy i szyi. Wstrzyknięcie odpowiednich dawek botoxu do mięśni powoduje blokadę ich zakończeń nerwowych i tym samym zapobiega migrenowym bólom głowy.

KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIANIE BRUZD I ZMARSZCZEK

KWAS HIALURONOWY - HYDROBALANS - RESTYLANE® SKINBOOSTERS™ - VITAL - VITAL LIGHT

KWAS HIALURONOWY – MODELOWANIE, KOREKTA, POWIĘKSZANIE UST
Kwas hialuronowy umożliwia nam poprawę konturu ust, ich powiększenie i nawilżenie. Zabieg wykonywany jest bez względu na wiek Pacjenta. U osób młodszych służy wymodelowaniu zbyt mało wykształconych warg. U osób starszych pomaga dokonać korekty konturu ust, a także poprawić ich jędrność i kolor; likwiduje również zmarszczki powstałe wokół ust co wpływa na uzyskanie ogólnego efektu odmłodzenia.

KWAS HIALURONOWY - LIFTING WOLUMETRYCZNY/WOLUMETRIA

KWAS HIALURONOWY - NICI HIALURONOWE
Nici hialuronowe - to dający bardzo dobre efekty, mało inwazyjny lifting twarzy wykonywany z użyciem kwasu hialuronowego w postaci tzw. "wypełniaczy", na codzień stosowanych na przykład do wypełnień bruzd nosowo-wargowych, bruzd marionetki czy zmarszczek. Wprowadzamy go linijnie z wykorzystaniem kaniuli uwzględniając wektory napięcia skórnego. Dzięki temu osiągamy poprawę napięcia i wypełnienia ubytków tkanki podskórnej policzków, czoła, poprawę owalu twarzy i lini żuchwy, uzyskujemy uniesienie kącików ust czy uniesienie brwi. Poprawie ulega również ujędrnienie i nawilżenie skóry. Zabieg ten możemy stosować w każdym wieku i to zarówno leczniczo jak i profilaktycznie (u osób młodych). Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, ale efekty ostateczne osiągamy do dwóch tygodni, kiedy to znacznej poprawie ulegnie nawilżenie a co za tym idzie i elastyczność skóry.

DR CYJ - TERAPIA WŁOSÓW - WYPADANIE WŁOSÓW - WŁOSY OSŁABIONE
DR CYJ Hair Filler - to niezwykle skuteczna terapia skóry owłosionej głowy. Pierwsza na świecie terapia polipeptydowa , dająca niezwykłe efekty już po dwóch miesiącach. Innowacyjność tego preparatu to nie tylko polipeptydy, ale również wypracowana w trakcie trwających dziesięć lat badań, technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych.

MEZOTERAPIA

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

SCULPTRA® – ZATRZYMAJ PIĘKNO
Zabiegi wykonywane z użyciem substancji Skulptra są dedykowane Pacjentom pragnącym odzyskać utraconą objętość twarzy, a także wygładzić głębokie zmarszczki i zagłębienia w skórze.

RADIESSE – WYPEŁNIAMY ZMARSZCZKI
Zadaniem preparatu Radiesse jest wypełnianie objętości. Dzięki temu możemy jednocześnie korygować zmarszczki i poprawiać kontur twarzy. Stosujemy go nie tylko na twarz, ale i na dłonie.

COSMELAN I DERMAMELAN
Cosmelan i Dermamelan to preparaty o działaniu depigmentacyjnym i najskuteczniejsza kuracja wybielająca z dostępnych na rynku. Plamy o charakterze barwnikowym są skutecznie usuwane, a skóra staje się gładka i lśniąca.

Q Suplementy Diety

ESTHECHOC – CUDOWNA MOC CZEKOLADY
Esthechoc to suplement diety w postaci ciemnej czekolady (70% kakao) przywracający skórze zdrowie i opóźniający proces starzenia. Jest połączeniem flawonowi kakao i karotenoidu astaksantyny czyli dwóch silnych przeciwutleniaczy o właściwościach przeciwstarzeniowych.

RECHOC

CAROCELLE® CAMBRIDGE MICELLE TECHNOLOGY
Carocelle® to unikalna technologia oparta na Carocelles pęcherzykach- micelach wykorzystujących efekt "chaperone" zapewniających bardzo wysoką, potwierdzoną w badanich klinicznych, biodostępność składników aktywnych.

COLOSTRUM - LR HEALTH & BEAUTY
Colostrum to jeden z najstarszych produktów naturalnych. Pierwsze mleko ssaków (nazywane także "siarą") występuje tylko w ciągu pierwszych godzin po narodzinach.

1 opinia o Pelle d’Oro

Agnieszka Belfino

3 Recenzji

Polecam zabieg botoksem

5/ 5

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu botoksem u Pana Doktora. Bezboleśnie i skutecznie. nie było żadnych skutków ubocznych. Byłam już kilka razy:)

Czy ta recenzja jest... ?

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Pelle d’Oro

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 19:00
  • Wtorek09:00 - 19:00
  • Środa09:00 - 19:00
  • Czwartek09:00 - 19:00
  • Piątek09:00 - 19:00
  • Sobota08:00 - 14:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem