Prezentacja SkinClinic Zobacz wideo

SkinClinic – medycyna estetyczna & SPA

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Doceniają ją gwiazdy i odwiedzają ci, którzy chcą spełnić marzenie o prawdziwej metamorfozie. Zgromadzeni w niej specjaliści sprawiają, że każdy, kto do niej wejdzie po prostu pięknieje. SkinClinic kreuje trendy i wyznacza standardy w medycynie estetycznej. Jeśli w najlepszych światowych klinikach pojawi się jakaś nowa przełomowa metoda pielęgnacji o którą wzbogaciła się medycyna estetyczna – zabieg modelowania sylwetki czy anti-aging można być pewnym, że SkinClinic będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym je znajdziecie.

Główną domeną SkinClinic jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Klinika imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. Oferuje zabiegi medycyny estetycznej oraz wybrane zabiegi chirurgi estetycznej. Proponuje najskuteczniejsze metody likwidowania tkanki tłuszczowej, laseroterapię, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry oraz odprężające i regenerujące zabiegi SPA.

Q Laserowe zabiegi

Główną domeną SkinClinic są laserowe zabiegi medycyny estetycznej. Zespół wybitnych specjalistów warszawskiej kliniki korzysta wyłącznie z innowacyjnych technologii, dzięki czemu może indywidualnie dopasować najlepsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej.

SkinClinic dysponuje wieloma najnowocześniejszymi laserami odmładzającymi i upiększającymi, które pozwalają przeprowadzić zabiegi likwidowania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, a także poprawiają owal twarzy i likwidują zmarszczki.

Q Zabiegi ginekologii estetycznej

Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w SkinClinic stosujemy laserowe metody leczenia w zakresie ginekologii estetycznej. W SkinClinic pod okiem specjalisty można zadbać o funkcjonalność i estetykę narządu rodnego, a także poprawić satysfakcję z życia intymnego.

Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że zabiegi ginekologii estetycznej odbywają się w warunkach najwyższego komfortu. SkinClinic podążając za nowoczesnymi technologiami ginekologii estetycznej oferuje wyłącznie nowoczesne rozwiązania, w tym leczenie nietrzymania moczu i labioplastykę przy użyciu lasera MonaLisa Touch.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w SkinClinic

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 21:00
  • Wtorek09:00 - 21:00
  • Środa09:00 - 21:00
  • Czwartek09:00 - 21:00
  • Piątek09:00 - 21:00
  • Sobota09:00 - 18:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem