Nowo otwarte studio treningu personalnego Technobody z lokalizacją na Wilanowie oferuje nowatorskie, niezwykle skuteczne i oszczędzające czas treningi z wykorzystaniem technologii EMS (Electrical Muscle Stimulation) opracowanej w Niemczech przez firmę Miha bodytec.

Technologia EMS to rewolucyjna i efektywna metoda stymulacji mięśni za pomocą bezpiecznych impulsów elektrycznych, które naśladując naturalne czynności ośrodkowego układu nerwowego, inicjują pracę mięśni. W zaledwie 20 minut Twój trener personalny przeprowadzi trening EMS, który dostarczy Twojemu ciału ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas standardowego treningu. Tylko jedna, 20-minutowa sesja treningowa stanowi równoważność 2 godzin spędzonych na siłowni. W zależności od poziomu sprawności fizycznej i wyznaczonych celów trening może być albo wyjątkowo łagodny (nawet przeprowadzony w pozycji leżącej) albo maksymalnie intensywny, z użyciem silnych skurczy mięśniowych podczas wykonywania dynamicznych ćwiczeń. To, co kiedyś było osiągalne jedynie po latach wykonywania ciężkich treningów na siłowni, teraz znajduje się w zasięgu możliwości każdego z nas! Nawet jeśli nie masz czasu na regularne treningi, spodziewaj się zdumiewających efektów.

Oprócz regularnej aktywności fizycznej równie ważnym aspektem jest regeneracja potreningowa. W naszym studio możesz skorzystać z profesjonalnego drenażu limfatycznego, który niezwykle precyzyjnie wymasuje Twoje nogi, pośladki, dolne partie pleców oraz brzuch, dając uczucie relaksu i odprężenia.

Q Nasza oferta

TECHNOBODY jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania, czyli bycie w dobrej formie fizycznej przy maksymalnej oszczędności czasu trenując tylko 20 min raz w tygodniu!
Oferujemy karnety EMS krótkookresowe i długookresowe w przedziale od 350zł-800zł za miesiąc w zależności od długości wykupionego karnetu i tego czy będziesz z nami trenować raz lub dwa razy w tygodniu.
W cenie wszystkich karnetów EMS zapewniamy profesjonalną obsługę trenerską, wodę, ręcznik oraz comiesięczną konsultację z trenerem wraz z analizą składu ciała.
Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty karnetów EMS i obecnych promocji otrzymasz bezpośrednio w naszym studio TECHNOBODY.

Q Strefa dietetyka

tudio treningu personalnego TECHNOBODY nie tylko oferuje rewolucyjne, ultra skuteczne treningi EMS. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dedykowaną strefę dietetyka, w której poznasz zasady zdrowego żywienia, uzyskasz dostęp do przykładowych przepisów i jadłospisów, co spowoduje, że łatwiej osiągniesz swoje cele. Jak wiadomo, dopiero połączenie odpowiedniej diety z treningiem daje pożądane rezultaty. Nie zapominaj, że prawidłowo zbilansowana dieta, dobrana do parametrów antropometrycznych, indywidualnych preferencji żywieniowych, stanu zdrowia oraz aktywności fizycznej – to aż 70% Twojego sukcesu!

Q Korzyści EMS

Trening EMS to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają czasu na mozolne ćwiczenia w siłowni. Seria skutecznych treningów sprawi, że szybko osiągniesz zauważalne rezultaty. Pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej, wyrzeźbisz swoje ciało i poczujesz jak z treningu na trening wzrasta Twoja sprawność fizyczna i wydolność organizmu. Brzmi zdumiewająco? To jest zdumiewające.

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w Technobody

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek08:00 - 21:00
  • Wtorek08:00 - 21:00
  • Środa08:00 - 21:00
  • Czwartek08:00 - 21:00
  • Piątek08:00 - 21:00
  • Sobota08:30 - 15:00

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem