FitNOW jest następnej generacji kampanią fitnessu i wellnessu, koncetrującą się na treningu siłowym, treningu funkcjonalnym, oraz maksymalnym spalaniu tłuszczu. Oferujemy videotekę i programy ćwiczeń, edukację fitnessową i podobne usługi, aby propagować zdrowy styl życia, fat-loss lifestyle, oraz powrót do zdrowego metabolicznego funkcjonowania dobranego do naszych potrzeb.

Istnieje wiele metod treningowych, a każdy z nas pragnie czegoś innego. Aby udostępnić pomocy większej grupie ludzi , FitNOW stworzył plany treningowe dla szerokiego grona klientów – od osób zaczynających przygodę z ruchem, po sportowców takich jak biegacze długodystansowi lub zawodnicy MMA (Mix Martial Arts).

Nasze ćwiczenia oparte są na wielu systemach treningowych – Superserii , Obwodów ; Dynamicznych, Plyometrycznych ,itd. Celem tych ćwiczeń jest doprowadzenie nas do maksymalnego korzystania z naszych ciał poprzez zwiększenie siły, zakresu ruchu, gibkości, szybkości, wydolności, kondycji ,itp – tych rzeczy które są nam niezbędne do wykonywania codziennych aktywności lub ulubionych sportów. Nasz zespół składa się z trenerów fitnessu, trenerów personalnych, oraz specjalistów do spraw żywienia. Rozumiemy czego potrzeba, aby uzyskać widoczne i długotrwałe zmiany od wewnątrz.

Q Efektywny trening

FitNOW - współpracuje z najbardziej wykwalifikowanymi i doświadczonymi trenerami, zapewniając optymalne środowisko do osiągnięcia indywidualnych celów.

Wierzymy, że twoja siłownia nie potrzebuje tony maszyn, lecz ludzi z odpowiednim Know-How.

Treningi personalne to relatywnie nowy i rozkwitający "fenomenem" w naszym kraju. W obecnej formie branża fitness teoretycznie nie istniała jeszcze 4 lata temu. By dopasować doskonały plan treningowy, należy zajrzeć głębiej w strukturę treningową nie odbiegając jednak od podstaw.

Dlatego;
1/ Trening ma stale przynośić efekt w postaci postępów tzn; redukcja wagi lub obwodów, zwiększenie masy, siły i/lub wytrzymałości itp.
2/ Cele muszą być relatywnie osiągalne.
3/ Trening musi być bezpieczny - nie może doprowadzić do kontuzji.

Q Efektywne odmładzanie

Osoby po 40 roku życia uprawiające regularnie sport i treningi siłowe, mają zdrowszy układ krążenia, niższe ciśnienie krwi, niższą wagę oraz korzystniejszy poziom cholesterolu. Według niemieckich naukowców badanie ich krwi pokazało, że telomery zawarte w białych krwinkach są dłuższe u starszych sportowców niż u badanych w pozostałych grupach. Telomery to końcówki chromosomów, które zabezpieczają komórki przed utratą cennego materiału genetycznego podczas podziałów.

Wraz z każdym podziałem komórkowym telomery ulegają skróceniu, a komórka coraz bardziej się starzeje. Gdy te ochronne końcówki stają się zbyt krótkie, komórka ginie. Regularne ćwiczenia siłowe są jedną z najbardziej wartościowych form ruchu, ponieważ ich oddziaływanie na organizm jest – spośród znanych nam dyscyplin – jednym z najbardziej wszechstronnych. W zestawieniu z wybraną przez Ciebie tlenową formą ruchu, np. bieganiem, jazdą na rowerze, pływaniem... staje się zestawem ćwiczeń wręcz idealnym - tzw; Rozwiązaniem Kompletnym.

Bóle stawów, ścięgien, mięśni to bardzo częste objawy przedwczesnego starzenia się organizmu, czyli aparat ruchu, jak i całe ciało szybciej się starzeje. Mięśnie domagają się wysiłku, potrzebują ćwiczeń, by zapobiec bólom, dolegliwościom i chorobom układu ruchu. Umiejętnie ułożony plan treningowy wraz ze wsparciem odnośnie technicznego wykonywania ćwiczeń, jest kluczem do "wiecznej młodości".

Jeśli chcesz obniżyć swój wiek biologiczny, jeśli chcesz czuć się młodziej, młodziej wyglądać, być zdrowszym - to jedyne czego potrzebujesz to przyjść do naszego Centrum Treningowego FitNOW. Zapewnimy ci fachową konsultację, profesjonalny program treningowy i wsparcie dietetyczne. Nasi trenerzy przejdą z Tobą drogę przemiany i doprowadzą do uzyskania 100% satysfakcji, zmieniając Cię w zdrową, aktywną i silną osobę....

Q Efektywne odchudzanie

Przemyślany i odpowiednio dobrany sposób odżywiania to 60-80 % sukcesu w skutecznym programie odmładzająco - odchudzającym. Niestety jeśli w tym zakresie twoja motywacja słabnie to w 100% skazany będziesz na porażkę.

To prawda, że diety "cud" przynoszą szybkie rezultaty, ale z upływem czasu ich stosowania, Twoja motywacja słabnie a szanse na efekt jo-jo rosną. Każdy z nas ma specyficzne wymagania wobec diety, preferencje żywieniowe oraz cel do osiągnięcia. Dlatego tak ważne jest, by dieta była opracowana indywidualnie dla Ciebie. Część z nas wymaga stabilności i regularności w żywieniu czyli, 4-6 zdrowo zbilansowanych posiłków dziennie, a innym zależy na większej elastyczności, tak by czas i posiłki można było łatwo modyfikować.

Przy układaniu indywidualnie dopasowanej diety zwracamy szczególną uwagę na konieczność przeprowadzenia specyficznych badań (morfologi krwi, profilu tarczycowego, lipidowego itd,). Pozwoli nam to wykluczyć ewentualne choroby i ukierunkuje dietę w przypadku wykrycia poważniejszych zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Należy pamiętać, że dieta często potrafi nie tylko zmniejszyć nieprzyjemne objawy choroby, ale odegrać główną rolę w jej leczeniu.

Nasza Poradnia Dietetyczna gwarantuje fachowe i specjalistyczne podejście do każdej osoby, która wspólnie z nami zdecyduje się przejść swoją transformację zewnętrzną i wewnętrzną.

Nasi dyplomowani dietetycy razem z Tobą rozpiszą plan dietetyczny, tak by odpowiednio Cię zadowolić i zmotywować.

Na początku czeka Cię profesjonalna konsultacja, na której będziemy mieli okazję się poznać. Przybliżymy Twoje cele i wytyczymy drogę do ich osiągnięcia. Na początku konsultacji wykonamy niezbędne pomiary antropometryczne oraz przeprowadzimy dokładny wywiad żywieniowy, tak by poznać m.in. indywidualne preferencje smakowe. Następnie zaproponujemy program dietetyczny dopasowany do Twoich potrzeb. Jedyne co musisz zrobić, to utrzymywać stały poziom motywacji i zastosować się do założeń i zaleceń w diecie. To nie może się nie udać!

Ale to tylko początek. By twój plan się powiódł, potrzebne jest rozpędzenie Twojej motywacji.

Największe sukcesy w tej materii dotyczą osób, które w przemyślany sposób łączą dietę z ćwiczeniami. Nie mam na myśli sukcesów krótkoterminowych, gdzie ćwiczenia bezsprzecznie wpływają bezpośrednio na proporcje ciała. Odnoszę się do długotrwałych rezultatów, bo to właśnie entuzjaści ruchu mają w sobie motywacje która ich nakręca, daje energię do działania i podejmowania decyzji w kwestii odpowiednich wyborów żywieniowych.

Q Żywienie i suplementacja

Wysiłek fizyczny jest nieodłącznie związany ze zwiększonym wydatkowniem energii. Przestrzeganie zasad prawidłowego żywienia i odpowiedniej suplementacji to obowiązek sportowców zarówno w okresie treningów, zawodów, jak i odnowy po zakończonym wysiłku.

Specjaliści Fitnow z zakresu dietetyki sportowej przygotują dla was indywidualny program diety i suplementacji, uwzględniając zarówno charakter dyscypliny przez was uprawianej, okres treningowy, wiek, płeć, masę i skład ciała ,typ budowy oraz tempo przemiany materii oraz dzienny bilans energetyczny. Ponadto, rzadko kiedy zawodnik wyczynowo uprawiający sport, przyjmuje jeden rodzaj suplementu, gdyż podobnie jak w treningu obowiązują tu określone zasady specyfiki i kompleksowości suplementacji. Nasi trenerzy i dietetycy sportowi posiadają gruntową wiedzę w zakresie oddziaływania poszczególnych suplementów na różne układy organizmu człowieka, spełniające określone funkcje metaboliczne.

W trakcie intensywnego wysiłku dochodzi do stopniowej degradacji włókien mięśniowych. Mikrourazy komórek mięśniowych powstają zarówno na skutek uszkodzeń mechanicznych, jak i tych wywołanych przez wolne rodniki tlenowe, powstające w nadmiarze przy intensywnych przemianach energetycznych. Rozpoczynając aktywność ruchową hamujemy procesy anaboliczne, stawiając na zwiększoną produkcję energii, niezbędną do realizacji pracy mięśniowej. Kiedy ubywa nam istotnie węglowodanowych źródeł energii, degradowane są mięśnie szkieletowe, z których uwalniane są aminokwasy dla celów energetycznych. Głównym celem suplementacji jest wspomaganie tego procesu. Dietetyczne suplementy żywieniowe stały się obecnie integralną częścią procesu szkolenia sportowego. Oddaj się w ręce zawodowców z Fitnow, a twoje mięśnie i ciało na pewno Ci za to podziękują...

Oceń nas i napisz recenzję

Twoja ocena naszych usług

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Twoja opinia wymaga co najmniej 140 znaków :)

Zamów wizytę

Zapisz się na wizytę w FitNow

Lub zarejestruj się telefonicznie
Zapisz się
Pokaż godziny otwarcia
  • Poniedziałek06:00 - 22:00
  • Wtorek06:00 - 22:00
  • Środa06:00 - 22:00
  • Czwartek06:00 - 22:00
  • Piątek06:00 - 22:00
  • Sobota06:00 - 11:30

Podobne Ogłoszenia


Zapisz się do naszego Newslettera!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z regulaminem.

Rozumiem